Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » "Szexuális zsarolás", hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Szexuális zsarolás", hogy jöjjek ki ebből?

Figyelt kérdés

1,5 éve vagyunk együtt, 21 évesek.

Nekem a párom előtt volt egy kapcsolatom, ahol nem volt szex. A párom az első.

Már az elején pedzegette a 3-ast, hogy gondoljam már át, de mindig elvetettem.

Utána kezdődtek a problémák. Akárhányszor lefeküdtünk, ő izgult előtte, és emiatt nem ment neki rendesen, idő előtt elsült. Utána jött az a téma, hogy hagyjuk el az óvszert(egészségügyi okokból nem lehet de nem érti meg). Folyton zsarolt, hogy akkor rá fog menni erre a kapcsolatunk. Utána jött, hogy én sosem szexizek neki. 0-24-ben ezt hallgattam, hogy szexizzek, küldjek szexi képet, mutassak valami szexit. Például ült az ágyon, és rámnézett, hogy akkor én most szexizzek neki. Szerintem nincs olyan, hogy szexizés. Ez a nő vérében van, de én belőle semmit nem váltottam ki. Vehettem fel szexi ruhát, dobálhattam magamról a törölközőt, mondhatok neki mocskos dolgot, semmi. Meztelenül alszunk, semmi. Szerinte én sose kezdeményezek, csók alig van, lankadtan nem érhetek hozzá, de szexizzek és csináljak valamit.

Beletörődtem ebbe, hagytam az egészet. Utána kezdődött el az, hogy unalmas neki a szex, változtassunk, öltözzek be macskának, meg vegyünk eszközöket. Én meg mostmár undorodom a szextől.

Ki akarok lépni a kapcsolatból, de az önbizalmam romokban. Egy csúnya senkinek érzem magam, akit az utcán se nagyon néznek meg, semmi szexuális kisugárzásom. Régen szép, vonzó nőnek láttam magamat. Úgy érzem hogy tipikusan az az eset van, hogy félek mindentől.

Félek, ha kilépek és igaza van, sose leszek jó egy férfinak sem.

Az alakom tökéletes, azzal nincs baj.

A párom múltkor közölte velem, hogy nekem extrán rá kell segítenem erre a szexis dologra, mert nekem inkább aranyos kisugárzásom van.

Nagyon magam alatt vagyok.

Volt valaki így? Egyszerűen dobjam ki? Vagy lehet bennem van a hiba?

Ne haragudjatok a zagyvaságért, tényleg jó tanácsokat szeretnék fogadni. Ha mondom neki, hogy szex közben szorongok, az a válasza, hogy az nem jó.


2017. jún. 9. 10:31
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Én màr rég kidobtam volna!Nem veled van baj.Neki van valami defektje és igy akarja kiélni.Szànalmas.Ha nem tart szexinek,keressen màst.Te meg keress olyat,aki értékel,elfogad ahogy vagy.Egész biztos könnyen talalsz ilyet.
2017. jún. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
De amúgy macskàkra is izgul? Akkor vidd magadal feltétlen a macskàt ha van! De mielőtt lelépsz,azért szervezz be neki Két szekrény méretű homogént,hogy meglegyen neki az a hàrmas.
2017. jún. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Kérdező itt nincs mese, ez egy aberrált f.. szkalap. Szerintem szakíts vele amilyen hamar csak tudsz!


24/F

2017. jún. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

ÖLTÖZZEK BE MACSKÁNAK. XDXDXD


Én nyilván kidobnám amúgy,

de ezen felnevettem. :D


21/L

2017. jún. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

A TE önbizalmad van romokban? Egy éretlen, impotens rejszolós kis hülyétől?

Dobdd ki a fenébe, szexizzen... marha!

2017. jún. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

1. nem tud megdugni

2. nem áll fel neki

3. óvszerben nem képes semmire - meg úgy egyébként sem


És ezek után még TE érezd magad rosszul, mikor ő a LÚZER? Ejha...

Dobd már ki, semmi értelme vele lenned, keress egy férfit, aki meg tud dugni, például.

2017. jún. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!