Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek is idióta vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is idióta vagyok, hogy ezért nem lépek ki a kapcsolatomból?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki a pasimnak régóta tetszik csak kapcsolatban volt és esélye nem volt a dolognak. Azóta szakított a lány és elég durván rámászott a pasimra.

A mi kapcsoltunk elég bizonytalan, többször eldöntöttük, h vége lesz de mégis együtt maradtunk. Látom, h bejön neki az, hogy a csaj dobálja a haját meg szopkodja a szívószálat a buliban közben őt nézi de mondta,h nem szakítana velem miatta mert évek óta együtt vagyunk és velem tervez hiába öljük meg egymást néha. Nem jó a párommal, sok a vita és szakítani akartam de mióta ez a ribi megjelent azóta úgy vagyok vele inkább vele maradok mint , hogy megszerezze a páromat! ragaszkodom hozzá mint egy beteg állat de közben sokat veszekedünk és néha úgy vagyok vele vigye csak nekem ne lenne hozzá közöm mert elegem van belőle.Na ilyenkor aztán mi van? Belehalnék ha együtt látnám őket, más is zavarna de az a szuka burtálisan kikészítene!!


2017. jún. 10. 08:55
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
néha meg azt érzem, hogy szeretem, hogy ő az igazi de aztán mindig jön valami és rájövök mennyire tudom utálni. De ez a ribi néha úgy érzem , hogy valami jel, hogy vegyem észre mellette a helyem és küzdjek érte
2017. jún. 10. 09:53
 12/18 anonim ***** válasza:

Hát, a te lelked sem az a habostorta... ha már csak azért vagy vele, hogy csak ne a konkurrenciáé legyen.


Egyébként arra még nem gondoltál, hogy ez csak egy színjáték, amit pont ők ketten főztek ki?

2017. jún. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Igen kérdező, idióta vagy.
2017. jún. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

de szánalmas vagy, banyek!!!


hülye cicaharc ez, úgy tekintesz a csávódra, mint vmi. értéktárgyra, birtoklod, holott legszívesebben kidobnád, mert már nem tesz boldoggá, de juszt sem, nehogy a másik nő, akivel boldog lehetne, megkaparintsa.


most az egód dolgozik, a birtoklási vágyad és a sértett női hiúságod, az irigységed, ezt remélem, tudod.


ne légy szánalmas, ereszd el.


hiszen ez rég nem szerelem, rég nem jól működő kapcsolat.


félétékenx és irigy vagy erre az új nőre, mert látod, ahogy eléri azt, amit te nem tudsz: beindítja a pasidat, aki tuti vágyik rá, és vmi hülye kényelem és tunxaság miatt, nem lép ki a kapcsolatotokból.


hány ilyen kapcsolatfüggő, gyáva ember van, akik inkább maradnak a szarba, miközben másra vágynak.


nem irigyellek, szar egy élet lehet!

2017. jún. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
63%

Ezt mondtam, csak egy luk vagy. Arra jo, hogy hasznaljanak es dugjanak. Egy csoppet ertelmesebb ember mar reg otthagyta volna a "felistent". Mar csak az, hogy ilyen jelzovel illeted elarul mindent arrol, hogy mennyire alarendelt vagy. Hulyet csinal beloled te meg magasztalod, csupan a kinezete miatt. Az se lepne meg, ha romma csalt volna, ugy is lefoglalnak az ilyen piti cicaharcok, meg ugy is megbocsajtanad neki amint beled teszi a farkat. Kicsiket szedd osszebb magadat es probalj meg civilizalt nyugati nokent viselkedni. Ilyen hozzaallassal a normalis palik el fognak kerulni es csak az uresseg marad amit ezek a "felistenek" nyujtani tudnak.


Vagy, ha neked jo ez a sub szerep az se baj. Csak akkor add meg a szamod.

2017. jún. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
De azóta te is szorgalmasabb lettél a szívószálügyben, ugye?
2017. jún. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
72%
Azt a ráké nem fogod meg azt a dobálós haját azt húzod végig a városon. Ugy elverném hogy szopkodhatná a szivószálján keresztül a rántott húst.
2017. jún. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Utolsó! Hát sírok rajtad :D :D :D
2017. jún. 10. 18:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!