Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mindenről be kell számolnom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenről be kell számolnom, részletesen, napokkal előre is akár. Az idegeimre megy. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Nő vagyok.


El kell neki mesélnem,ha boltba megyek,ha a parkba sétálni,ha a barátaimat akár csak felhívom is. Ha nem teszem,addig faggat amíg elmondok minden kis sz____rt a napomról és látványosan hisztizik hogy ezeket a "fontos" dolgokat miért nem mondtam.Olyan mint egy rohadt házi őrizet. Mit lehet csinálni ezzel?


2017. jún. 13. 10:57
1 2 3
 1/24 Sunshinedoll ***** válasza:
89%
Le lehet lépni, mondjuk. Az lenne a legjobb, mert az ilyen ember nem változik.
2017. jún. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Otthagyni, minél gyorsabba, mert nem normális, hogy ilyen szinten elszámoltat. Nehogy egyszercsak kapj két marha nagy pofont, mert valamit kifelejtettél a beszámolódból... komolyan, ártalmatlannak tűnik, de valójában beteg, hogy ennyire tudni akar mindenről, és ez simán átfordulhat agresszióvá.
2017. jún. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Amikor nincs otthon, összepakolod a saját cuccaidat, és elhúzol. De fénysebességgel!Ne számolj be neki, hogy hova, miért, és kihez! Csak menj!
2017. jún. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
77%

Nem vagyok híve annak, hogy a legapróbb nézeteltérés miatt azonnal szakítani kell, de most én is azt mondom, lépj ki a kapcsolatból minél előbb! Ezek figyelmeztető jelek, az ilyen birtokló, elszámoltató attitűd szokott a későbbiekben bántalmazó kapcsolatba fordulni. Ahogy az előző írta, elképzelhető, hogy megver, ha nem mondod el, hogy boltban voltál, mert biztos azért hazudtál, mert titkolsz valamit, van valakid, vagy elképzelhető, hogy bezár, nem enged ki a lakásból, mert megcsalod, stb, stb.

Egyet lehet csinálni, szakítani, amíg még nem késő.

2017. jún. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A legrosszabb ***** válasza:
100%
Azt teheted, hogy lelépsz. Minél hamarább.
2017. jún. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Nem muszáj így élned. Nem az a baj, hogy ő ilyen. Az, hogy neked nem jó, és te ez ellen nem teszel semmit. Magadnak köszönheted, hogy háziőrizetben élsz. NYitva az ajtó, ki lehet sétálni rajta. Azt lehet számonkérni, aki hagyja. N33
2017. jún. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Mit tegyel? MENEKÜLJ! De komolyan! Jelenleg egy bántalmazó kapcsolat előszobályában vagytok, ennél csak rosszabb lesz.

Nem baj hogy szereted, elmúlik, de ebbe a kapcsolatba ne maradj benne. Ha szakítasz vele, akkor nyílvános helyen tedd, ha együtt éltek akkor pakolj össze mikor nincs otthon, és lehetőleg olyan helyre menj ahol nem talál meg, vagy nem vagy egyedül. Könnyen lehet hogy erőszakossá válik a szakítasz vele. Szóval menj, de tényleg. És minél hatább.

2017. jún. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Én félnék ha ilyen barátom lenne. Szerintem is pakolj össze és menj el onnan. Majd egy sms-ben megírod neki hogy miért. Ez nagyon durva, de komolyan. :/
2017. jún. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Van akinek bejön a rabzolgság.
2017. jún. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Ha napokkal előbb is be kell szàmolni,akkor lehet hogy még figyel is,kiles.hagyd ott a fenébe!
2017. jún. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!