Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mindenről be kell számolnom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenről be kell számolnom, részletesen, napokkal előre is akár. Az idegeimre megy. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Nő vagyok.


El kell neki mesélnem,ha boltba megyek,ha a parkba sétálni,ha a barátaimat akár csak felhívom is. Ha nem teszem,addig faggat amíg elmondok minden kis sz____rt a napomról és látványosan hisztizik hogy ezeket a "fontos" dolgokat miért nem mondtam.Olyan mint egy rohadt házi őrizet. Mit lehet csinálni ezzel?


2017. jún. 13. 10:57
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Menekülj!!!!!!! Idő kérdése és verni fog, ha vele maradsz.
2017. jún. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Csak nekem megdöbbentő,hogy valaki ilyen korulmenyek kozott él,es ahelyett hogy menekulne ahogy tud itt a gyakorin erdeklodik hogy mit is kene csinalnia......
2017. jún. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Minden bizonnyal nem megy még eléggé az idegeidre, ha vele vagy...
2017. jún. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

Hát mondjuk meg is mondhatnád, hogy pont annyira tartozol neki elszámolással, mint amennyire ő neked. Majd elmondod azt, ami rá is tartozik - azon felül meg amit TE elég érdekesnek tartasz. Eeennyiii!


Oszt ha még nyenyereg, akkor ki lehet rúgni a vérbe.

2017. jún. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Egy ilyen arany ember főnyeremény!
2017. jún. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Ő az összes apró cseprő hülyeséget elmondja nekem,nem is kérdezem soha,én úgy vagyok vele,mi a francért kell egymást untatni. de biztos bennem van a hiba.
2017. jún. 13. 14:38
 17/24 A kérdező kommentje:
Most az a baja,hogy lett egy programom délutánra,amit reggel mondtam el neki,nem azonnal. (olyan program,amit ő erőltet rám,hogy csinálnom KELL,és most kaptam rá időpontot) hatalmas veszekedés lett belőle,azzal fenyeget hogy szakít mert nem mondtam el csak ma reggel..
2017. jún. 13. 14:39
 18/24 anonim ***** válasza:
100%

Hát kérlek... a ficak tipikus példája a "két rúgásos" embereknek. :)


Egyet bele, egyet meg utána - hogy messzebbre szálljon!

2017. jún. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
Akkor szakítson, legalábbegszabadulsz tőle. Most komolyan neked még nem fordult meg a fejedben hogy otthagyd? Konolyan megütheted a bokád egy ilyen emberrel. Nem elég neked a sok egybehangzó vélemény?
2017. jún. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor áll meg az agyam... olyan program amit ő erőltet rád??? Hogy lehet valaki ennyire gyenge 2017ben, hogy nem vág ki reflexből egy ilyen pasit a francba? Azt, hogy neki mi baja van, értjük. De neked mi bajod van, hogy ez kell neked???
2017. jún. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!