Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mindenről be kell számolnom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenről be kell számolnom, részletesen, napokkal előre is akár. Az idegeimre megy. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Nő vagyok.


El kell neki mesélnem,ha boltba megyek,ha a parkba sétálni,ha a barátaimat akár csak felhívom is. Ha nem teszem,addig faggat amíg elmondok minden kis sz____rt a napomról és látványosan hisztizik hogy ezeket a "fontos" dolgokat miért nem mondtam.Olyan mint egy rohadt házi őrizet. Mit lehet csinálni ezzel?


2017. jún. 13. 10:57
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Jó vége nem lesz, abban biztos lehetsz!

Nem tudom hány évesek vagytok, bár ez kortól Függetlenül beteges.

Nekem egy időben élettársam hasonlóakat csinált, leültem, és megmondtam neki, ez így tovább nem mehet.

Normalizálódott a helyzet, de hidd el csak azért, mert szerencsém volt.Ez talán 1000-ből egy.

Ha szereted, beszélj vele.Ha szeret, változtat, de ha súlyos ez az állapot, akkor nem fog, mert nem tud.

Tudnék mesélni bőven erről, de szerintem az rajtad nem segít.

2017. jún. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Szakítson, én tök boldog lennék!


Kérdező, hagyd ott, kb. most!

Csak a saját sírodat ásod lassan, mert előbb-utóbb bezár megver, stb.

Ne várd meg, lépj le!

2017. jún. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

#17, remek alakalom, ha te már képtelen vagy rá.

Ez nem normális élet, és mi lesz ebből 5 év múlva?

B

Be leszel zárva lakásba.

2017. jún. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Cucc összepakol, kulcs a lábtörlő alà, ès ne nèzz vissza többé!
2017. jún. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!