Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátomat zavarja hogy szegény...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátomat zavarja hogy szegény vagyok, legalábbis ezt érzem. Van értelme így folytatni?

Figyelt kérdés
Pár hónapja vagyunk együtt. Neki jó állása van, én viszont gyárban dolgozom, pont a negyedét keresem mint ő. Sokmindenből észrevettem hogy mintha szégyellne engem, illetve hogy attól fél, ki akarom használni. A szüleivel még nem találkoztam, de már mondta, ha elmegyek bemutatkozni, azt kell mondanom, hogy ez a munkahely csak egy hirtelen átmeneti megoldás számomra, és mellette minden erőmmel jobbra törekszem. Ami igaz is, de nem egyszerű rendes munkát találni, viszont ebből érezhető hogy ő szégyell előttük. A fizetésemen mindig szörnyűlködik, hogy ez vicc kategória, és hogy ezt nem fogja sokáig tűrni, hogy ilyen munkám van. Ezt nem tudom hogy értette, hogy segít jobbat találni, vagy inkább úgy hogyha nem változtatok sürgősen, akkor szakít velem. A másik dolog, hogy mikor elmegyünk valahová hosszúhétvégére, mindig elvárja hogy felezzük a költségeket. Ami nekem nagyon megterhelő, lehetetlen összehoznom, szüleimtől kell kölcsön kérnem mindig. Az utazások oka nem a wellness vagy a szórakozás, hanem hogy együtt tudjunk aludni, együtt tölteni egy egész hétvégét. Amúgy mindketten a szüleinkkel élünk, és nem nagyon van rá lehetőség. Egyszer beszéltünk az összeköltözésről, abban nagyon elutasító volt, hogy ő albérletbe nem megy velem, az okát mem mondta, hanem majd sajátot akar, de azt finoman a tudtomra adta, hogy oda sem közösen fogunk beköltözni. Ha mégis úgy alakulna, akkor csak szerződéssel. Amúgy ezzel egyet értek, mármint hogy legyen papír róla, ki mit adott bele a dolgokba. De az egészről összességében az jön le nekem, hogy lenéz amiért keveset keresek, és kínosan ügyel rá, hogy nehogy ki akarjam használni. Szerintetek nem is igazán szerelmes belém?
2017. jún. 15. 16:24
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Fillérbäszó a srác. Nem hogy értékelné a szorgosságodat. Az ilyeneknek van barátnője, megszarok ezen.
2017. jún. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Na, ez az a csávó, akivel felezgetni fogjátok a pelenka költségét is, és hidegen fogja hagyni, hogy ki vagy neki szolgáltatva. Én éreztem magam megalázva, ahogy olvastam. Hagyd a fenébe, és sose bánd.
2017. jún. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy büdös paraszt, állandó probléma lesz ez köztetek, szerintem ideje elgondolkodni azon, hogy lehet, hogy külön kellene folytatni.
2017. jún. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Dobd ki ezt a kretént!
2017. jún. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Ezt nagyon rossz volt olvasni. Neki az érték a pénz és nem az ember. Ő az egzisztenciába szerelmes. Faspitsába vele.
2017. jún. 16. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 BlackSword ***** válasza:
100%
Hát csajszi sajnállak... Ez egy barom... Ennél még egyedül is jobb... Nem szeret téged, csak kihasznál...
2017. jún. 17. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!