Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beleszeretett valaki másba!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszeretett valaki másba! Engedjem el vagy küzdjek a kapcsolatunkért?

Figyelt kérdés

Közel 3 éves kapcsolat, 2 és féléve együtt is élünk. Januárban munkahelyet váltott a barátom, ahol beleszeretett egy kolleganőjébe. Néhány hete volt náluk egy csapatépítő program, amin én is résztvettem és láttam, ahogy ránéz, minden mozdulatukból látszott, hogy van köztük valami.Azóta gyanakszom rá és tegnap be is ismerte, hogy akarata ellenére elkezdett érezni iránta valamit.Nem csalt meg gyakorlatilag vele, de ragaszkodik hozzá és lehet csak fellángolás, de elmondása szerint már többet gondol rá napközben, mint rám.A lány is vonzódik hozzá, bár tud rólam mégis "randira" hívta többször is és láthatóan szeretné, ha szakítanánk.

A barátom azt mondja ő még küzdene értünk és velem akar maradni, de én nem tudom.Nagyon szeretem őt és nem, hogy múlt volna a szerelmem az évek alatt iránta, hanem napról napra erősebb, de ez nekem már azért a megcsalás határát súrolja és érzem, hogy nagyon nehezen tenném túl magam rajta. Kész lenne munkahelyet is váltani, de akkor is lehet, hogy mindig gyanakodnék és nem akarok olyan nő lenni, aki folyton féltékenykedik. Abba is belegondoltam, hogy talán vele boldogabb lenne. Az elmúlt 3 évben híztam majdnem 10kg és nagyon sokszor érzem, hohy jobbat érdemelne nálam.Ez a lány szebb, csinosabb, okos is és látszik, hogy odáig van érte.

Tudom, hogy szánalmas valamennyire a kérdésem és magabiztosabbnak kellene lennem, de nem megy.Nagyon fáj, hogy mellettem belezúgott egy másik lányba.Az eszem azt mondja engedjem el, mert ezek után nincs közös jövönk, de szivemszerint küzdenék értünk, amíg azt nem mondja, hogy teljesen kiszeretett belőlem.

Ti mit tennétek a helyemben?


2017. jún. 16. 22:34
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:

#20

Bocsi, hogy ilyen soká írok, de nagyon ritkán lépek be.Remélem látod majd valamikor.

Volt ezután 1-2 kemény hónapunk, a másik lány mindent megtett, hogy közénk álljon. Később kiderült, hogy valószínűleg kissé pszichopata szegény. Kellett néhány hónap, de ma már talán jobb is a kapcsolatunk, mint volt. :)

Sokan nagyon jó választ írtatok, köszönöm nektek a tanácsokat, mert talán nélkületek feladtam volna és az nagy hiba lenne így utólag nézve. :)

2018. aug. 17. 22:58
 22/22 anonim ***** válasza:
Kérdező. Segithetnel pár dologban. Megköszönném. Hasonló a szitú. Csak itt ez 7eve megy a hátam mögött. Akkor az érzést Lezárta magában ott az elején. És ott maradt melóban 3evig.aztan ismerősök lettek facen is. Irkalt 2 3 havonta neki még a srác továbbra is. Azt mondja nincs benne semmi a srác iránt. Én ezt kétlem. Nem tudok én sem "megmaradni így vele
2020. jan. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!