Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elhagynátok a párotokat ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagynátok a párotokat ha egy baleset vagy betegség miatt egy egész életre segitségre szorulna?

Figyelt kérdés
Mondjuk mozgássérült lesz vagy ha amnéziás?

2017. jún. 24. 06:16
1 2 3 4 5 6
 51/53 anonim ***** válasza:

Kedves 46os

Mivel nem vagyok ferjnel igy a megtakaritasom az az en megtakaritasom ...

A paromnak eppenseggel par milla tartozast koszonhetek...

Szoval hagyuk ezt a kinek a penze dolgot...


Hal istennek kulon kasszan vagyunk pont emiatt is, es ezers sem lesz hazassag (mondjuk alapban sem hazasodok)


Es mint irtam hazavinnem az anyjanak vagy menne otthonba vagy mas speci helyre. Ha ez egy maradando majdnem vegetativ allapot lenne mindenkeppen. Lattam mar csaladot emiatt szetesni es melyszegenysegbe sullyedni. En ezt nem kivanom se a gyerekeimnek se magamnak!


En sem varnam el h belerokkanjon, es azt sem h a gyerekeim rokkanjanak bele. Nekem fobban fajna ha azt latnam h az allapotom miatt nekik nelkulozni kell h gondot okoz a legalapvetobb dolgok is. Vagy emiatt nem tudok gyogyszert venni a gyereknek? Esetleg ho vegen enni sincsen ? Es sorolhatnam.


Mint elottem irtak szamomra fontosabb a szeretteim mint az en eletem ilyen esetben. Es ezt elvarom a paromtol is h igy gondolkodjon.

2017. jún. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/53 anonim ***** válasza:
De miért vagy még mindig vele, ha csak pár milliós tartozást köszönhetsz neki? Ha nem várod el a szeretteidtől, hogy gondoskodjanak rólad (ápolnak otthon, fizetik az ápolót vagy az otthont), akkor leírod, hogy mégis kinek a dolga az ápolás, a költségeid (kaja, gyógyszerek egyaránt) fedezése?
2017. jún. 25. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/53 anonim ***** válasza:

Attól függ.

0-24-es teljes körű ápolást nem tudnék biztosítani a páromnak, hiszen akkor éhenhalnánk mindketten, valamint nem vagyok képzett egészségügyi dolgozó. Keresnék segítséget (otthon, ápoló, valami), és mindenben igyekeznék ott lenni neki.

Ha csak kisebb dologról van szó (érzékszervi sérülés, kerekesszék, stb), akkor meg nem is értem, miért kéne elhagynom. Ezekkel teljesen jól lehet együtt élni, a párom is volt már kerekesszékes betegség miatt, teljes értékű életet élt akkor is. Lennének kisebb nehézségek, de szépen együtt kitapasztalnánk, hogy könnyű neki, és segítenék neki mindenben. Ilyen esetben egyáltalán meg se fordulna a fejemben, hogy a kapcsolatunkon változtat ez a dolog...

2017. jún. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!