Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nekem nem lehetnek barátaim,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem nem lehetnek barátaim, mert megtiltja mindig az éppen akkori párom?

Figyelt kérdés

A barátom már az ismerkedés fàziskor mondta,hogy neki nem tetszene,ha lennének férfi barátaim, mert nem hisz a féri nő között lévő barátságban. Az elöző barátaim is ellenezték és nem tolerálták. Azt tanácsolta a jelenlegi barátom,hogy NŐKKEL barátkozzak, ismerkedjek barátnőm lehet. Már régóta barátkozom nőkkel, de nem nevezhetem őket a barátnőimnek. Ált sulis korom óta van pár lány akivel jóban maradtam, a munka helyemen is azóta van pár lány akivel kijövök, de egyikükkel sem ápolok olyan jó viszonyt és ha ugyan egyszer egyszer elmentem valahova velük attól még nem lettek a barátnőim, nem számíthattam rájuk, sokszor teljesen más volt az érdeklődési kör, van pár rossz tapasztalatom is. Ugyanis egy lány megpróbálta lecsapni a kezemről a barátomat, de az a lány már nincs is képben, régebben történt.

Ellenben van pár férfi akivel meg nagyon jól kijövök és ők előbb keresnek mint a lányok, már többször is kaptam tőlük segítséget, vagy csináltunk közös programot. A nők néha elutasítóak velem szemben, gyakran hívnak bulikba, de már nagyon unom és nem járok egy ideje. Azóta meg nem is érdeklem őket. Ez volt a nagy barátsàg. A srácokkal eltudok beszélgetni, tartalmasan eltöltöm velük az időt. Viszont egyik párom sem díjazta ezt, és amíg volt párkapcsolatom másokkal nem beszélgettem annyit, talàlkozni meg inkább férfiakkal tudtam és az elmaradt amíg kapcsolatban voltam. Nagyon egyedül érzem magam, mert a barátom most is a haverjaival ment el fürödni, mennek fagyizni. Nem tudtam most velük menni, mert ez direkt egy haveri kiruccanás akart lenni. Amúgy a barátom kéri általában,hogy tartsak vele aminek örülök. De nekem meg senki nincs akivel tudnék ilyenkor találkozni. Vagyis lenne, csak nem szabad, mert a párom nem örülne neki,ha a férfi barátaimmal terveznék programot. Én is szerettem volna menni valamerre, de nincs kivel. Hívtam a lànyokat, kollégàkat, de mindenkinek elfoglaltsàga volt vagy nem akartak velem jönni. Sose tartottak volna velem, nem jövök ki a lànyokkal annyira. Neten is próbálok ismerkedni, de a nők vissza sem írnak vagy nem annyira kedvesek, és nem lehet velük beszélni sok mindenről, mert csak magukról és a pasikról beszélnek. Az elöző barátaim is pont ugyan ezt csinálták, nem lehettek férfi barátaim soha. Mindig mondták,hogy rossz tapasztalataik vannak, az exe a fiú baráttal csalta meg és ilyenek.


Én mostanában akartam elmenni majd a balatonra, röpiznék, lehetne szerintem fürödni is most már, enni,fagyizni. Majd megyek a barátommal is. De ő nem fog mindig ráérni, meg a haverokkal is szokott lenni. Én meg egyedül nem szeretek lemenni a partra vagy csavarogni. Elhívott egy férfi,hogy tekerjünk a balaton közelében és majd utána eszünk is valamit. De nemet mondtam neki, mert nagyon mérges lenne a barátom.


Szerintetek hol lehet találni barátnőket akkor? Már évek óta ezzel a problémàval küzdök. Minden pasi élből elutasítja a férfi nő közötti barátságot. De volt olyan baratom aki csak jóval később tette szóvá,hogy neki nem tetszik, ha én ennyit csavargok..


2017. jún. 26. 14:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ameddig a párod mondja meg mit szabad, addig nem leszel boldog. Egy párkapcsolatot az tart össze, ha bíznak a felek egymásban és a te barátod nem bízik meg benned. Hiába nyomulna rád 10 srác is, ha te őt szereted, nem tehetnének semmit.

Szerintem ne új barátokat keress, hanem egy új párt, aki megengedi, hogy úgy éld az életed, ahogy azt te szeretnéd és ne úgy, ahogy ő. 27/f

2017. jún. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
Rosszul választasz párt. Ha valaki ilyenekben korlátozni akarna, mehetne keresni más barátnőt.
2017. jún. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%
Tartanék a helyedben egy alapos önvizsgálatot, hogy mégis miért van az, hogy sorozatosan az ilyen félreszocializált féltékenykedő barmokat fogod ki.
2017. jún. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Még annyi,hogy nem értem az itt lévő embereket sem. Szinte minden férfi ellenzi ugyan úgy, ne legyen neki férfi barátja stb de amikor fenn áll egy ilyen probléma akkor azt a legegyszerűbb mondani,hogy mindig rosszul vàlasztok párt.


4 barátom volt az első 2 kapcsolat nem tartott sokáig. De mindenki "tiltott" a férfiakkal való barátkozástól.

2017. jún. 26. 14:43
 5/11 A kérdező kommentje:
Igen, velem is baj van akkor. Csak ha éppenséggel meg lennének férfi barátaim akkor meg. Húú te kígyó ennyire tiszteled a barátodat??? A pasik nem barátkoznak nőkkel? minek vagy kapcsolatban akkor ha másokkal találkozol? Stb
2017. jún. 26. 14:45
 6/11 anonim ***** válasza:
71%

Nekem vannak férfibarátaim, már csak azért is, mert férfias szakmát tanultam, és nem volt még olyan párom, aki problémázott volna ezért, nekik ez normális volt, hogy én férfiakkal is jóban vagyok, nem gondoltak bele többet, mint ahogy valóban nem is volt soha több.

Én kihajítanám ezt a gyökeret, és egy darabig nem keresnék újra társat, hanem végiggondolnám az eddigi kapcsolataimat. Csak úgy tudsz később jobban választani, ha ezekből tanulsz, hogy pl. mire nem figyeltél, amire egyébként kellett volna.

2017. jún. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
3 év után most van megint párkapcsolatom. Nem tudom min kéne elgondolkodnom. Már cikinek tartom,hogy jobban kijövök a férfiakkal.
2017. jún. 26. 14:52
 8/11 A kérdező kommentje:
Amúgy tudtam,hogy most meg mindenki férfi/nő barátság párti lesz és biztos velem van a hatalmas baj. Más gyks kérdés során meg nem győzik hangsúlyozni az emberek,hogy mennyire gázak a nők akik elhiszik,hogy létezik férfi nő között barátsàg. Fck logic
2017. jún. 26. 14:54
 9/11 anonim ***** válasza:
95%

Az nem tűnt fel esetleg, hogy más-más emberek írnak a különféle kérdések alá?

Kinek mi fér bele, nekünk vannak ellenkező nemű barátaink a férjemmel és soha nem volt belőle konfliktus, a féltékenységet/bizalmatlanságot mélyen elítéljük mindketten.

Annak pedig bizony oka van, hogy mindig ugyanazt a karakert választod, hiába hisztizel itt és hárítod magadról a felelősséget.

2017. jún. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
91%

Én más kérdések alatt is férfi-nő barátság párti vagyok, illetve tudom, hogy van olyan eset, amikor működhet, mert tapasztaltam. Viszont nem válaszolok minden kérdésre, szóval ezért lehet, hogy valamely kérdések alatt nem látod a véleményem. Ezt a kérdést láttam, van véleményem, hozzászóltam.


3 év után most van kapcsolatod. És? 10 éve nincs kapcsolatom, mert nem találtam megfelelő, hozzám illő partnert, csak azért meg nem jövök össze valakivel, hogy legyen valakim, nem vagyok kapcsolatfüggő. Ha találok megfelelőt, akivel kölcsönösen jól érezzük magunkat együtt, akkor lesz kapcsolatom, de nem esek kétségbe, ha épp nincs. Teljes életet élek kapcsolat nélkül is, sőt, vallom, hogy inkább egyedül, mint egy rossz kapcsolatban, ha csak ez a két választás akad.

2017. jún. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!