Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nekem nem lehetnek barátaim,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem nem lehetnek barátaim, mert megtiltja mindig az éppen akkori párom?

Figyelt kérdés

A barátom már az ismerkedés fàziskor mondta,hogy neki nem tetszene,ha lennének férfi barátaim, mert nem hisz a féri nő között lévő barátságban. Az elöző barátaim is ellenezték és nem tolerálták. Azt tanácsolta a jelenlegi barátom,hogy NŐKKEL barátkozzak, ismerkedjek barátnőm lehet. Már régóta barátkozom nőkkel, de nem nevezhetem őket a barátnőimnek. Ált sulis korom óta van pár lány akivel jóban maradtam, a munka helyemen is azóta van pár lány akivel kijövök, de egyikükkel sem ápolok olyan jó viszonyt és ha ugyan egyszer egyszer elmentem valahova velük attól még nem lettek a barátnőim, nem számíthattam rájuk, sokszor teljesen más volt az érdeklődési kör, van pár rossz tapasztalatom is. Ugyanis egy lány megpróbálta lecsapni a kezemről a barátomat, de az a lány már nincs is képben, régebben történt.

Ellenben van pár férfi akivel meg nagyon jól kijövök és ők előbb keresnek mint a lányok, már többször is kaptam tőlük segítséget, vagy csináltunk közös programot. A nők néha elutasítóak velem szemben, gyakran hívnak bulikba, de már nagyon unom és nem járok egy ideje. Azóta meg nem is érdeklem őket. Ez volt a nagy barátsàg. A srácokkal eltudok beszélgetni, tartalmasan eltöltöm velük az időt. Viszont egyik párom sem díjazta ezt, és amíg volt párkapcsolatom másokkal nem beszélgettem annyit, talàlkozni meg inkább férfiakkal tudtam és az elmaradt amíg kapcsolatban voltam. Nagyon egyedül érzem magam, mert a barátom most is a haverjaival ment el fürödni, mennek fagyizni. Nem tudtam most velük menni, mert ez direkt egy haveri kiruccanás akart lenni. Amúgy a barátom kéri általában,hogy tartsak vele aminek örülök. De nekem meg senki nincs akivel tudnék ilyenkor találkozni. Vagyis lenne, csak nem szabad, mert a párom nem örülne neki,ha a férfi barátaimmal terveznék programot. Én is szerettem volna menni valamerre, de nincs kivel. Hívtam a lànyokat, kollégàkat, de mindenkinek elfoglaltsàga volt vagy nem akartak velem jönni. Sose tartottak volna velem, nem jövök ki a lànyokkal annyira. Neten is próbálok ismerkedni, de a nők vissza sem írnak vagy nem annyira kedvesek, és nem lehet velük beszélni sok mindenről, mert csak magukról és a pasikról beszélnek. Az elöző barátaim is pont ugyan ezt csinálták, nem lehettek férfi barátaim soha. Mindig mondták,hogy rossz tapasztalataik vannak, az exe a fiú baráttal csalta meg és ilyenek.


Én mostanában akartam elmenni majd a balatonra, röpiznék, lehetne szerintem fürödni is most már, enni,fagyizni. Majd megyek a barátommal is. De ő nem fog mindig ráérni, meg a haverokkal is szokott lenni. Én meg egyedül nem szeretek lemenni a partra vagy csavarogni. Elhívott egy férfi,hogy tekerjünk a balaton közelében és majd utána eszünk is valamit. De nemet mondtam neki, mert nagyon mérges lenne a barátom.


Szerintetek hol lehet találni barátnőket akkor? Már évek óta ezzel a problémàval küzdök. Minden pasi élből elutasítja a férfi nő közötti barátságot. De volt olyan baratom aki csak jóval később tette szóvá,hogy neki nem tetszik, ha én ennyit csavargok..


2017. jún. 26. 14:32
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Jaj már megint te??

A Sound-os kérdésed alatt is ezt csináltad. Pontosan ugyanezeket a szavakat is használtad: "Most ez is baj?" "Velem van a baj?"

Unalmas vagy...

2017. jún. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!