Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom szerint féltékeny...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom szerint féltékeny vagyok. Jogosan sértődött meg?

Figyelt kérdés

22 évesek vagyunk.

Általában mindent elmondunk a másiknak.

Ma rámnyomult az egyik fiú ismerősünk, és elmondtam a páromnak. A párom reakciója, hogy ő is el akarta mondani, hogy ráírt egy haverjának a barátnője, és közeledett felé., de őt nem érdekli.

Erre csak annyit mondtam, hogy jó, hogy nem érdekel hiszen barátnőd van(nem gúnyosan mondtam). Erre a párom kiakadt, hogy ő többet semmit nem fog nekem elmondani. Mondom mui rosszat mondtam? Mondta hogy ha beszélni akarna a lánnyal akkor beszélne. Én meg erre annyit mondtam hogy tudom, de akkor arról is jó lenne tudnom hiszen ha valaki nyomul akkor nem tudsz vele barátkozni. Erre megsértődött.

Szerintem ezt az egészet ő provokálta ki hiszen én semmi rosszat nem mondtam és most meg van sértődve rám. Jogosan?

Szerintem ez az egész nagyon gyerekes.

Ilyenen hülyeség összeveszni.


2017. jún. 28. 14:24
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az előttem szólóhoz.

Itt te csináltad a balhét. Levezetem lépésről lépésre az általad leírt eseményeket:

1. elmondod a barátodnak, hogy nyomult valaki rád

2. a barátod is elmesélte egy számára érdektelen sztorit

3. te beszólsz neki, hogy még jó hogy nem érdekel.

4. a beszólásod felbosszantotta őt. (Engem is felbosszantana. Mi a fenére volt ez jó? Mit akartál általa elérni? Semmi nem történt, elég lett volna tudomásul venni, és kész. Kis sztori, csá. De mégis mivel provokálta ki szerinted a balhét? Azzal, hogy elmondta, hogy vele is történt valami hasonló? De ha nem mondja, akkor meg az van, hogy fúúú, biztos oka van annak, hogy eltitkoltaaa! Jegyezd meg, legközelebbre: a várható reakciód az oka.)

Valóban az egész nagyon gyerekes, de nem ő a gyerekes, hanem te, hiszen te hisztiztél a semmire!



Tudod valakivel a kedvenc ételét is meg lehet utáltatni azzal, ha belegyűrik a pofájába erőszakkal.

2017. aug. 24. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!