Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
5 napja találkoztam az exemmel(Alexa), akivel az igazi első szerelmünk volt, és még mindketten érzünk valamit(szeretet?) egymás iránt annak ellenére hogy csomoszor bantottuk egymást mivel fiatalok voltunk és tapasztalatlanok. Viszont van egy 4 éves kapcsolatom ahol kicsit érzelmi válság van, és nem úgy szeretem már a mostani bnőmet (Krisztit) mint régen, viszont egy nagyon jó ember, tudom hogy ilyet nem találnék mégegyszer! Jelenleg nem vagyok vele boldog, és az hogy pont most kerestem fel az exem társaságát csak mégjobban bekavart, viszont nem tudom hogy meg tudnék az exemben újra bízni és akarnék-e egy újabb esélyt hogy megbántson.
2017. júl. 2. 07:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Krisztinél maradnék.
2017. júl. 2. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kapcsolatfüggő vagy? Mert nagyon úgy tűnik. Nem jó a jelenlegi kapcsolatod, aźán máris keresed fel.a régit. Minek?

Az ex-el ne kezdj újra semmit, a kapcsolat nem töltött káposzta.

Ha meg úgy érzed hogy kihült a mmostani lapcsolatod, akkor ne húzuátok ehymás idejét, lépj ki belőle. De ezt nem más nő karjába kell megtenni. Lehet egyedül is lenni egy ideig.

2017. júl. 2. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az ex nem megoldás...ne legyél bibe- bácsi, aki punciról puncira száll. Az nem old meg semmit, sőt...tisztázd magadban a mostani kapcsolatodat és légy korrekt...ja és gondolkozz hosszútávon, ezt ugyanis sokan elfelejtik...pedig fontos!
2017. júl. 2. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát elsőnek lezàrnàm krisztivel a kapcsolatot ! !Nem kisgyerek előbb utóbb tulteszi magát rajtad !Az exről meg annyit hogy ami nem működött az nem fog később sem igy nem kell erőltetni a dolgot!Inkább várj vele mert lehet csak egy fellangolás volt és később ő vele is sokaig fogsz kinlódni mivel nehezebben tudod majd elengedni !
2017. júl. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Bocsànat a hibàért *Elsőnek lezàrnàm a kapcsolatot az alexàval !
2017. júl. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat!
2017. júl. 2. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!