Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom tökéletes, de a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom tökéletes, de a fingást már nem tudom tolerálni, ez normális?

Figyelt kérdés

Chat-en ismertem meg a jelenlegi párom, aki irtó tökéletesnek tűnt. Ezért meg is kérdeztem tőle, szó szerint a beszélgetésből:

- Van valami hibád?

- A beleim

- Rohadnak?

- Neeeem. Miért a tieid rohadnak?

Nos, mint kiderült nem volt velem őszinte. Sőt, rögtön rám terelte a szót. Itt sajnos még nem sejtettem semmit.


Aztán összeköltöztünk a távolság miatt. Jelenleg az 5. hónapot húzom vele. A kapcsolatunk ott tart, hogy hazajön a munkából, rögtön elereszti magát, szanaszét fingja a lakást és annyit mond "ezt mind neked tartogattam egész nap". 2 hónapja elkezdte, hogy hébe-hóba még a fejemet is lefingja, de még rá is feszít rendesen!!! Csoda, hogy az aranyere nem jön ki... és csak annyit mond, előbb szart, nincs szaga, de ha nem szart előtte akkor is megcsinálja ugyan ezt és csak RÖHÖG ÉS RÖHÖG.


2017. júl. 3. 00:13
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%

Ezt mind neked tartogattam egész nap...azal szétfingja a lakást.

Hát gratula jót választottál te is. Akkor szagolgassad :)

2017. júl. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%
Mikor éppen orálozik neked fingd szájon vagy pisild le.Aztán röhögd ki.
2017. júl. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:

Ez a fej lefingás abból áll, hogy gépezek, ő meg mögöttem fekszik 1 méterre. Inkább úgy mondanám, hogy az orrom alá fing. Lehet csak figyelemre vágyik.


Viszont amikor orálisan elégítem ki, és kell neki, akkor olyan édes. :D Olyankor összerántja a fenekét, egy mukkot sem szól, semmi nyögés és az élvezetre sem tud koncentrálni, egy deszka lesz belőle. Az elején azt hittem valamit nagyon rosszul csinálok. :DDD

2017. júl. 3. 11:27
 24/24 anonim ***** válasza:

Ha ez a sztori igaz:


De undorító nő vagy, fujjjjjj.


Pont mint az ocsmány, alacsonyszintű, primitív pasid. Neked ez vicces, édes meg nem is tudom, mi még......

Összeilletek.

2018. júl. 11. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!