Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, ha a párom nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha a párom nem értékeli a humoromat?

Figyelt kérdés

22 éves nő vagyok, és körülblül mindenen tudok nevetni.

Imádok bohóckodni, és nem azért, hogy produkáljam magamat, hanem ez a személyiségem része.

Már a kapcsolatunk eleje óta ilyen vagyok, tehát azt sem lehet mondani, hogy a kapcsolat miatt változtam meg.

Na jöhet a lényeg:

Múltkor mentünk az egyik áruházban, és megszólalt az egyik kedvenc spanyol számom. ELkezdtem rá táncikálni meg énekelni. A párom azrcán már lehetett látni, hogy kínosan mosolyog, ezért befejeztem. (Rajtam kívül más is csinálta ezt).

Van, hogy a buszon ránézek, és bebandzsítok meg elkezdek hülye fejeket vágni. Van, hogy náluk, amíg fürdik, a zenére takarítok, és a ritmusra suvickolom az asztalt.

Múltkor nagyon rossz kedvem volt. Olyan programra vitt, amit tudta, hogy utálok, és a kedvéért elmentem, de hosszabb lett, mint amire számítottam és unatkoztam. Találtam egy botot, aztán azzal rajzolgattam a földbe. Nagy szél lett, és felemeltem a botot, aztán közöltem vele, hogy Dumbledore vihart csinál.

Oké, ezek gyerekes dolgok. :D De kb. minden nap csinálok ilyeneket a kapcsolat ELEJE óta. Érzem, hogy ő meg ezt gyerekesnek tartja. Én viszont nem miatta vagyok ilyen, nem más miatt, hanem ez vagyok én.

Ugyanakkor ez elég kínos, hogy megyünk bárhova, és érzem, hogy néha kínosnak érzi.

A barátaim nevetnek rajtam, sőt, van olyan ismerősöm, aki ugyanezt csinálja. :)

Szerintetek egy kicsit vissza kellene vennem, vagy pedig jogosan esik nekem rosszul?

Sokszor megjegyzi a párom, hogy "Ejjj de vicces lány vagy te", de nem kedvesen, hanem gúnyosan. Én meg visszaszólok, hogy nekem legalább van humorérzékem, de elég rosszul esik.


2017. júl. 3. 10:33
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

Ő ilyen te meg olyan. Ezzel csak akkor van baj,ha nem tudjátok kezelni.

Én olyan vagyok,mint te, csak hím kivitelben 😁 nagyon bírom az ilyen dili embereket,főleg a lányokat 😁 Persze csak akkor,ha tud mellette komoly is lenni,és alapvetően érett a gondolkodása. Akkor főnyeremény.

2017. júl. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

Hát az a helyzet hogy van különbség a humor és az infantilizmus között. Szerintem te inkább kicsit a második felé hajolsz.

Csak azért mert 24évesen hasonló vagyok bár tudom hogy mit hol illik csinálni. Kínos szituációkat nem idézek elő,viszont ha érzem,hogy a közeg elbírja a humort akkor igenis nyomom. Neked is mérlegelni kéne a szituáciokat,hogy mi fér bele.

A barátaim a családom,sőt még a plasztikai sebész is vevő volt rá, végig nevetjük a konzultációkat.

Szóval nem kell radikálisan megváltozni egyszerűen csak mérlegelni kell és néha elengedni az általunk humorosnak gondolt pillanatot.

2017. júl. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Én is szoktam gyerekesen viselkedni néha, ilyen módon viccelődni, na de nem minden nap... Te meg azt írod, hogy ezek mindennaposak. Szerintem is hihetetlen fárasztó lehet. Jó az, ha az ember megmarad kicsit gyereknek is, de nem kell túlzásba vinni. Az meg nem tudom mennyire humorérzék, ha MINDENEN nevetsz.
2017. júl. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
80%
Azért nem értékeli, mert neki nem vicces. Ráadásul sok felnőtt embernek szintén nem lenne vicces folyamatosan elviselni ezt. Igaza van az egyik korábbi válaszolónak, inkább infantilis viselkedés, mint gyerekes. A humor pedig fontos egy kapcsolatban. Ahogy a saját személyiség is. Ha nem tudok egyensúlyt találni, akkor nem lesz jó.
2017. júl. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Szerencsés folog a gyermeki én megtartása, csak egy a baj néha vele. A gyermek nem tudja mindig, hogy mit illik és mit nem. 🙂 Amúgy tetszene, ha a komoly szituációkat nem poénkodod el, egyem a zúzádat. Főleg a bandzsítás és a pofa felfúvása. 29F
2017. júl. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Infantilis vagy, ami rövid távon lehet vicces, de hosszabb távon a többségnek inkább fárasztó. A párod, úgy fest, a többségbe tartozik.
2017. júl. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
66%

Néha 1-2 ilyen elmegy, de ha te ezt állandóan így nyomod, akkor fárasztó lehetsz. Komolytalan kis hebrencs lánynak tűnsz így, akire a budikulcsot nem bíznám rá.


Humor és humor között is van különbség. Amit te művelsz ,az egy 8 éves gyerektől vicces, egy felnőtt nőtől másféle humort értékel az ember.

2017. júl. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Elgondolkodtatott. Lehet, hogy egy kicsit akkor tényleg illene visszább vennem.

Azért a budikulcsot rám lehet bízni. Komoly helyztekben nem poénkodok, beteg rokont ápolok, ügyeket intézek, tehát nem minden téren vagyok gyerekes.

Csak ebben az egyben, viszont lehet tényleg fárasztó. Igyekszem majd kicsit kontrollálni magam.

2017. júl. 3. 15:16
 19/24 anonim ***** válasza:

Ne változtass magadon egy Savanyú Jóska kedvéért!

Ő változott, nem te, szóval aligha a tréfálkozásaiddal van baja.

Kérdezd meg, mi történt?

2017. júl. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

28 vagyok és ugyan ilyen vagyok, nem is akarnék változni senki miatt , meg szerintem nem is tudnék.


Ebből viszont előbb utóbb lesz majd egy nagyobb vitátok, mert ahogy leírtad a párod ezt egyre kevésbé tudja elfogadni.

A legvége meg úgy is tudod mi lesz.

2017. júl. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!