Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, ha a párom nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha a párom nem értékeli a humoromat?

Figyelt kérdés

22 éves nő vagyok, és körülblül mindenen tudok nevetni.

Imádok bohóckodni, és nem azért, hogy produkáljam magamat, hanem ez a személyiségem része.

Már a kapcsolatunk eleje óta ilyen vagyok, tehát azt sem lehet mondani, hogy a kapcsolat miatt változtam meg.

Na jöhet a lényeg:

Múltkor mentünk az egyik áruházban, és megszólalt az egyik kedvenc spanyol számom. ELkezdtem rá táncikálni meg énekelni. A párom azrcán már lehetett látni, hogy kínosan mosolyog, ezért befejeztem. (Rajtam kívül más is csinálta ezt).

Van, hogy a buszon ránézek, és bebandzsítok meg elkezdek hülye fejeket vágni. Van, hogy náluk, amíg fürdik, a zenére takarítok, és a ritmusra suvickolom az asztalt.

Múltkor nagyon rossz kedvem volt. Olyan programra vitt, amit tudta, hogy utálok, és a kedvéért elmentem, de hosszabb lett, mint amire számítottam és unatkoztam. Találtam egy botot, aztán azzal rajzolgattam a földbe. Nagy szél lett, és felemeltem a botot, aztán közöltem vele, hogy Dumbledore vihart csinál.

Oké, ezek gyerekes dolgok. :D De kb. minden nap csinálok ilyeneket a kapcsolat ELEJE óta. Érzem, hogy ő meg ezt gyerekesnek tartja. Én viszont nem miatta vagyok ilyen, nem más miatt, hanem ez vagyok én.

Ugyanakkor ez elég kínos, hogy megyünk bárhova, és érzem, hogy néha kínosnak érzi.

A barátaim nevetnek rajtam, sőt, van olyan ismerősöm, aki ugyanezt csinálja. :)

Szerintetek egy kicsit vissza kellene vennem, vagy pedig jogosan esik nekem rosszul?

Sokszor megjegyzi a párom, hogy "Ejjj de vicces lány vagy te", de nem kedvesen, hanem gúnyosan. Én meg visszaszólok, hogy nekem legalább van humorérzékem, de elég rosszul esik.


2017. júl. 3. 10:33
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Ezek közül én csak a zenére való takarítást végzem ritmusra otthon, a 4 fal között, amikor max a barátom lát.

Én is kínosan éreztem volna magamat a legtöbb szituációban, pedig engem se szoktak komor, besavanyodott embernek nevezni, hanem csak dilisnek. Minden nap ez nekem is sok lenne.

De olvashatod a többi kommentet: valaki szerint teljesen elfogadható. A barátod szerint nem. Ti ilyenkor nem szoktátok ezt megbeszélni? "Mézesmacim, miért érzed magad kínosan, hisz mindig ezt csinálom és te szeretted ezeket?"

2017. júl. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

#21, és többen mások:

"valaki szerint teljesen elfogadható. A barátod szerint nem."

Most MÁR nem, írva volt, hogy így ismerte meg, ilyen volt mindig a Kérdező. Tehát nem az a kérdés, hogy kinek elfogadható, kinek nem hanem hogy a pasi mitől változott meg?

2017. júl. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Nekem az az érzésem, hogy te ezt az infantilis viselkedést a magad szórakoztatására végzed, és fel sem merül benned, hogy kívülállók számára ez nem szórakoztató (pl a viharcsinálós beszólásod szerintem nem vicces... értem, hogy mi akarna lenni a poén, csak valahogy nem jön ki). Nézz meg egyszer valaki mást egy "komoly pillanatodban", aki hasonlóan viselkedik, és szerintem te sem fogod viccesnek/helyénvalónak tartani, pedig adott esetben te pont ugyanúgy viselkednél. Szerintem a barátodnál is csak annyi van hogy ha épp egy olyan pillanatában kapod el, akkor értékeli a bolondozásaid, máskor meg nem, és valamiért mostanában az utóbbi a gyakoribb.
2017. júl. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
0%
Öcsém, a Dumbledore-os beszólás helyett egy expecto patronum sokkal viccesebb lett volna.
2017. júl. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!