Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Te beérnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Te beérnétek egy olyan fiúval hosszútávon, akinek annyi erénye van, hogy nem iszik/dohányzik/nőzik/ és házias?

Figyelt kérdés

Anyám szerint a barátom álompasi. mert ezek a tuladjonságok megvannak benne.


Ugyanakkor nálam már elmúlt a rózsaszín köd, és észrevettem, hogy versengő, birtokló, irigy, kisebbségi komplexusos (zavarja, hogy magasabb vagyok nála, és jobb az állóképességem mint neki), és gyerekes.


Anyám szerint ezek csak "defektek", amit egy okos nő ki tud küszöbölni.


2017. júl. 4. 10:19
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

"ment a tudodmije után"


Inkább azt mondanám, hogy menekült a szegény családja és a zsarnokoskodó apja elől, és férjhez ment, amint tudott.

2017. júl. 4. 14:39
 12/17 A kérdező kommentje:

Anyám szemében a nem iszik/dohányzik/nőzik/ és házias az álompasi.

Még hozzá szokta tenni, hogy ez a fiú annyira szerelmes, hogy az ujjam köré tudom csavarni, és bármit megtenne értem, ha jól bánok vele, illetve a gyakorlatiassága és a rugalmassága ellensúlyozza az én rugalmatlanságomat és az elméleti gondolkodásomat.

2017. júl. 4. 14:44
 13/17 anonim ***** válasza:
Tök mindegy, mit mond, nem anyád jár vele.
2017. júl. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Anyád besz.pta, pont ugyanolyan férjet talált, mint amilyen az apja volt.
2017. júl. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

1.) Ha nőzne akkor nem lennétek együtt.


2.) Na most ennek a kérdésnem mi értelme van, most komolyan?! Ha minden válaszoló egyet ért, akkor te is "beéred vele", vagy mi lesz? Szerintem fiatal lehetsz és ez még az első kapcsolatod lehet, tapasztalatlan vagy. Esetleg még le sem feküdtetek (megkockáztatom ezt a tippet) ?


3.) Ha már így sikerült kielemezned a barátod... Uljetek le, beszéljétek meg. Mondd meg neki, hogy te ezt latod, ilyennek ismerted meg bizonyos helyzetekben - attól még az is lehet, hogy félreismerted/nem önmagát adja a srác. Szóval meg kell neki mondani, hogy ezek nem tetszenek neked, próbaljon meg ezeken változtatni. Legjobb akkor, mikor észreveszed, hogy már megint gyerekes/verseng/szorong a kisebbségi komp. miatt. Ezeket csak beszélgetéssel lehet orvosolni.


4.) Ha a srác is fiatal lehet, hogy nem fejlődött ki még teljesen a személyisége/jelleme. Akkor meg főleg segítened illene neki.


5.) Mitől múlt el a köd? Elég baj, ha úgy megy bele valaki egy kapcsolatba, hogy az alaphibákat nem ismeri a másikban (bár ez csak szerintem). Netán összevesztetek és elgondolkoztál, van-e értelme

2017. júl. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

1.) Ha nőzne akkor együtt lennétek...?


2.) Na most nem értem a kérdést. Ha mindenki beérné, akkor jó lesz neked is, vagy mi? Már bocsánat, de szerintem felesleges feltenni.


3.) Na most ha így kielemezted a srácot.... Nem ismerted ezeket a tulajdonságait, amíg nem jöttetek össze? Ugy mentél bele egy kapcsolatba, hogy ezeket nem tisztáztátok? Esetleg nem a személyt szereted hanem a szituációt? Hogy van valakid, hogy szeretve vagy és szerethetsz plusz lehet "dicsekedni" hogy van pasim? Ez csak egy feltevés.


4.) Mitől múlt el a köd? Már nem szereted? Összevesztetek? Esetleg elgondolkodtál, hogy van-e értelme folytatni?


5.) Ha jól ismerted meg az illetőt, és biztos is vagy benne, hogy hogy megfelelően "diagnosztizáltad", akkor ezzel szembesítsd és mondd meg neki, hogy ez téged zavar és mind az ő mind a kapcsolat szempontjából jobb lenne ezeket elhagyni. Ezt legjobb akkor, mikor rajtakapod, hogy épp itigy/

2017. júl. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Ha szerelmes beléd és bármit megtenne érted akkor meg főleg érdemes megmondani neki... Ritka az olyan társ, aki a hibáiddal együtt szeret.... (klisés de most ez így van)


Ja , 19/f válaszoltam az előzőeket is, bocs, hogy kétszer küldtem el, az "okos" telefon miatt volt.

2017. júl. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!