Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhanyagol, megaláz, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
1 éve vagyok együtt a párommal, kezdetben nagyon jól alakult a kapcsolatunk, mindig volt kedvesség, apró érintések, bókok, 2-3-szori együttlét egy héten (hangsúlyozom, ez nem mindig szexből állt, volt amikor csak petting volt, de az is teljesen kielégítő). Nemrég viszont teljesen megváltozott. Hirtelen egyik napról a másikra az együttlétek is kevesebbek lettek (talán heti 1), vhogy kerül is, mintha menekülne előlem. Beszéltem vele erről, ő úgy magyarázza, hogy fizikailag nem bírja ( ez gondolom hazugság, mert h a pettinget sem???!!!) de nincs velem semmi baja. Ez a viselkedés azóta sem változott semmit. Mi történhetett vele?

2017. júl. 7. 20:20
 1/9 A kérdező kommentje:

Ja és azt még kihagytam, hogy azért írtam hogy megaláz, mert én úgy gondolom hogy egy nőnek elég megalázó ha egyik nap simi-simi meg szex, kedvesség stb, majd másnaptól mintha egy idegen lennél neki.

33 N és 56 F

2017. júl. 7. 20:21
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Valami biztos történt. Ha nem köztetek, akkor nő van a dologban.
2017. júl. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
mást is kupakol egyértelmű nézz a körmére
2017. júl. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mondjuk az alap felállás sem lett volna kielégítő. Sőt már az megalázó lett volna, hogy kibírja,hogy nem szeretkezik velem rendesen. Az is kevés volt, most még kevesebb. Az rossz duma, hogy nem bírja. Annak vagy fizikai oka van, vagy pszichés, vagy csak nem szerelmes, nem szeret csak nem akar egyedül lenni.
2017. júl. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Vagy más nő kerülhetett képbe,vagy korából adódóan jött nála egy periódus,mikor kevésbé képes már aktív lenni.
2017. júl. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Talán férfiklimax.
2017. júl. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
64%
56 éves, lehet hogy már csak ennyire futja. Miért nem keresel egy korban hozzád illőbb társat?
2017. júl. 8. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Valami biztos van a háttérben.

Sajnos a viselkedése okát csak ő tudja (pl. lehet munkahelyi stressz, másik nő van a képben, egészségügyi gond, stb). Kérd, hogy legyen őszinte veled. Te is felnőtt vagy már, mèg ha nagy is a korkülönbség, nem kéne jàtszania az érzelmekkel.

2017. júl. 8. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Azért 56 éves férfinak sem normális ha csak simogatásra van igénye. Menjen urológushoz ha potencia problémák vannak, finoman beszéld meg vele, az nem szégyen.
2017. júl. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!