Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kanbuli. Elég a napi 1 telefon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kanbuli. Elég a napi 1 telefon szerintetek?

Figyelt kérdés

A párom két napig kanbuliban lesz vidéken, én pedig itthon segédkezem mert építkezünk.

Sajnos én se tudok folyton majd a telefon mellett ülni. Szerintetek elég, ha napi 1x beszélünk? Én többet igénylek, de nem akarom zaklatni, hiszen KANBULI. Tudom, gáz a kérdés, de inkább azt akarom megkérdezni, hogy ti ilyenkor mennyit kommunikáltok? Sose voltunk még így távol. Az előző kapcsolatomban hetekig nyaralt a párom, és tojt rám.

Heti 1 smst kaptam. Mi a normális szerintetek?


2017. júl. 7. 20:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
örül hogy végre a haverjaival van hagyd bulizzon
2017. júl. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%

Napi egy, hosszabb telefonálás bőven elég. Adtok életjelet, és nem csüngtök egymáson mégsem.

Annak nincs értelme, hogy óránként hívjátok egymást, de nincs is mit mondani, csak a "szeretlek, hiányzol, te is nekem, én is téged, puszika".

2017. júl. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Mi, semmit. Mindegy, melyikünk megy el, 1-2-3 napra.

Valami nagyon fontos, nem várt történik, vagy ha a megbeszélt időre nem ér haza.

2017. júl. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Én előre megbeszélném, hogy odaérkezéskor, aztán reggel és este x órakor telefonálunk, tudatjuk egymással az életünk eseményeit , aztán ennyi. Számitásba célszerű venni az alkoholos állapot várható mértékét. Ha magas alkoholosság várható, akkor ki lehet birni a két napot telefonálás nélkül is akár. Szerintem jó ezt előre megbeszélni.
2017. júl. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
63%

Én most két hétre megyek el a Balatonra, napi 1x este fogunk beszélni, napközben esetleg írás a messengeren de ennyi, ezt nehezen de ő is elfogadta.

24/F

2017. júl. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
19%

"Az előző kapcsolatomban hetekig nyaralt a párom, és tojt rám.

Heti 1 smst kaptam. "


Hát már a kérdésed alapján is nem csodálom....

2017. júl. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
74%
Az, hogy kanbuli nem jelent semmit. Simán játszhatnak "megy a gőzőst"...
2017. júl. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Te mondj annyit, hogy hívjon és meséljen, ha vége van. Közben ne hívd. És ne kérd, hogy hívjon.


És ha mégis felhív az tök jó lesz. Mert szabadon teszi. Ha meg a végén hív az is tök jó hangulatú lesz, mert áthatja majd, hogy elengedted és bíztál, hogy visszajön.

2017. júl. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Elég. AZ előző párod, na az nemvolt normális,hogy heti egy sms.
2017. júl. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Elég.

Nekem is jól esik, ha küld azért képet ha épp eszébe jut, de ilyenkor nem biztos hogy egyáltalán adódik lehetőség telefonálni.

2017. júl. 7. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!