Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kanbuli. Elég a napi 1 telefon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kanbuli. Elég a napi 1 telefon szerintetek?

Figyelt kérdés

A párom két napig kanbuliban lesz vidéken, én pedig itthon segédkezem mert építkezünk.

Sajnos én se tudok folyton majd a telefon mellett ülni. Szerintetek elég, ha napi 1x beszélünk? Én többet igénylek, de nem akarom zaklatni, hiszen KANBULI. Tudom, gáz a kérdés, de inkább azt akarom megkérdezni, hogy ti ilyenkor mennyit kommunikáltok? Sose voltunk még így távol. Az előző kapcsolatomban hetekig nyaralt a párom, és tojt rám.

Heti 1 smst kaptam. Mi a normális szerintetek?


2017. júl. 7. 20:54
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Elég. Párom volt már olyan helyzetben, hogy csak ennyit tudtunk kommuikálni, illetve írt SMS-t még, és meg voltam vele elégedve.
2017. júl. 8. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lenne elég? Bulizni megy, nem chatelgetni, meg telefonálgatni. 2 napról van szó.
2017. júl. 8. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nyilván hosszabb távon nem ok, de két napig ki lehet bírni, nem is várnám el tőle,hogy egész nap írogasson vagy hívogasson. Ha már ott vannak,akkor bulizzanak, beszélgessenek stb.
2017. júl. 8. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Persze.


Majd mesél, ha hazamegy. Nincs is annál jobb.

2017. júl. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!