Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok, van esélyem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, van esélyem egy párkapcsolatra? Vagy teljesen reménytelen?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Mostanában egyre inkább foglalkoztat ez a kérdés, és szeretném tudni, mások mit gondolnak róla.

23éves vagyok, van két kislányom, 3 és 4 évesek. A férjem 1 éve hagyott el minket egy másik nőért. Azóta nem volt senkim. Molett vagyok, mindig is az voltam, de ápolt, kedves csaj, valamiért mégsem kellek senkinek.

Nem vagyok gazdag, és nem is olyan férfit keresek, aki eltart minket. Csupán egy párt, aki velem van, szeret és kedves.

Nem pótapukát keresek, csak valakit, aki megért, és elfogad, és akit szerethetek.

Szerintetek teljesen reménytelen ez így?

Nincs sok hely, ahol ismerkedhetnék, mert nem járok szórakozni, és jelenleg gyesen vagyok.

Vagy próbáljam meg az internetes társkereső oldalakat?

Vagy várjak, majd jön magától?


2010. máj. 20. 22:58
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Ebben igazad van, és nekem is az idősebb férfiak jönnek be, a férjem is most 32. Néha jön, kiabál és megy, ennyi.

Ezért is jó lenne valaki, pl aki helyreteszi, hogy így nem viselkedhet, mert én hiába ordítok vele, rám nem hallgat.

Ez az internetes társkeresés nem rossz ötlet, mások is ajánlották.

Megpróbálom, hátha... :-)

2010. máj. 20. 23:22
 12/16 anonim ***** válasza:

Szia!


Hát én csak szurkolok. Tényleg, most megfogott a történeted. Tudod, mit mondok Neked? Ismered a Mester és Margarita című regényt? Olvasd el! Szerintem ez a válaszom.

2010. máj. 21. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Minden elismerésem a tiéd! Biztos nagyon nehéz lehet, főleg hogy nincsenek szülők, akik segítsenek és a volt párod hozzáállása is szánalomra méltó. A két piciért érdemes kitartani! :) És bár így, hogy gyerekeid vannak, nehezebb párt találni, de nem reménytelen. Valóban abban gátol, hogy kimozdulhass, de akkor olyan helyen kell próbálkozni, ahol tudsz. Az internetes társkeresés szerintem jó megoldás lehet. Csak légy szemfüles! :) Nagyon szorítok. Sok sikert!

20L

2010. máj. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nem értem. Rákos volt, szültél neki két gyereket mert félt hogy meghal. Meggyógyult és elhagyott, és rá se néz a gyerekeire?
2010. máj. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a biztatást, remélem sikerül! :-)


Utolsónak: igen, röviden, tömören, velősen ennyi.

2010. máj. 22. 11:33
 16/16 anonim ***** válasza:
Akkor jól kihasznált a lehetőséget, amit az élettől kapott még:-(
2010. máj. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!