Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom megbolondult amióta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom megbolondult amióta haza jöttem a nyaralásból. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Elmentem 4 napra nyaralni a családdal. A telefonban a párom közölte, alig várja, hogy megölelgessen.

Haza jöttem, találkoztunk. Amit én kaptam, az borzasztó.

A párom(22/F) olyan undok volt velem, hogy alig szólt hozzám, meg sem ölelt. Kérdeztem mi a baja, mondta semmi, majd egy mondvacsinált okból elkezdett velem veszekedni. Ha még éltetek veszekedést...hülyézett, nem hagyott békén, akármit csináltam, mondta a magáét, már majdnem sírtam. Mondtam, hogy nyugodjon már le, erre közölte, hogy hagyjam békén, ne szóljak hozzá.

Este nem tudtam aludni, elkezdtem chatelni. Rám néz, és számonkérte, hogy én kikkel beszélek. Utána este elkezdett bújni hozzám, én viszont megundorodtam tőle.

Reggel felkeltünk, és mondtam, hogy haza megyek, erre végig szó szerint piszkált, hogy a következő esténk ne ilyen rossz hangulatban teljen, neki nagyon IDEGESÍTŐ, hogy nyomott vagyok. Mondom jó. Erre ő: Ne józzak, akkor változtatok a viselkedésemen?

Mondom jó. Erre ő: akkor ugye változtatsz a viselkedéseden és kitalálsz valamit, hogy ne légy ilyen?

Alig vártam, hogy húzzak haza.

Nagyon hiányzik, de teljesen megölt bennem valamit. Teljesen. Nem akarom látni, de közben sírok, mert szeretem.

Ez már nem az első ilyen eset és már azt érzem, hogy nem akarom vele megbeszélni sem.


2017. júl. 10. 14:00
1 2
 1/12 Loketion ***** válasza:
0%
Leckét kapsz a nőkből... A nőknek sosincs semmi bajuk :) Majd pár nap múlva úgyis a fejedhez vágja és megtudod mit vétettél:)
2017. júl. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Ő miért nem ment veletek nyaralni?Vagy ez egy friss kapcsolat?
2017. júl. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Megfogod te beszelni vele, hiszen elvezitek mikor megalaznak titeket.
2017. júl. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
82%
v hiányzik vmi a sztoriból v megcsalt....v azt hisz h megcsaltad sztem. v hülye 😁
2017. júl. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Ő nem jöhetett velünk. Régi kapcsolat, de ez egy olyan helyzet volt, amit mi 2 éve foglaltunk le. És AKKOR még nem voltunk együtt. Neki meg már nem tudutunk volna jegyet szerezni.

Ő a férfi, én a nő.

2017. júl. 10. 14:13
 6/12 anonim ***** válasza:
71%
Ilyen az, amikor nem kommunikálnak egymással párkapcsolatban és elbeszéltek egymás mellett. A párod frusztrált volt, ezt vezette le rajtad. Vagy azért mert annyira hiányoztál, hogy mérges lett amiért ennyire itt hagytad vagy azért mert féltékeny hogy közben történt valami. De nyilván nem mondja, te már csak azt kapod, amit ő lesakkozott a fejében. Te meg ahelyett hogy mondtad volna, hogy neked ez rosszul esett és beszéljétek meg mert látod rajta, hogy valami baja van inkább besértődtél. Most adott két sértődött ember akiknek lövésük sincs hogy mi a baja a másiknak :D Lehet le kéne ülni beszélgetni, sértődés nélkül. Már ha akartok egyről a kettőre jutni.
2017. júl. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Én mondtam neki, hogy beszéljük meg, de ő mindenféle mondvacsinált okot felhozott, hogy az a baja, ami a témához sem vág. Azt meg nem lehetett megbeszélni, mert akármit mondtam leüvöltötte a fejem.
2017. júl. 10. 14:27
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha az én párom ilyen bunkó stílusban szólna hozzám, dobnám.
2017. júl. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
@Loketion: A hisztis fél a pasi a történetben.
2017. júl. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Megbüntetett, amiért 4 napra egyedül hagytad, és jól érezted magad nélküle.
2017. júl. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!