Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Folyton hívogat a barátnőm és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Folyton hívogat a barátnőm és különös megérzése van h általában mindig zavarjon . Mit lehet tenni? Kicsit részletesebben leírtam h jobban lehessen megérteni

Figyelt kérdés
Sziasztok , A barátnőmmel már lassan 5 éve vagyunk eggyütt, tervezgessük az összeköltözést. Elég elfoglalt ember vagyok minden nap be osztom a tennivalókat , eleg stresszes is vagyok közbe ez miatt , állandóan csinálok valamit es nem szeretem ha megzavarnak benne. Na de itt jön a bibi állandóan mikor bele merülök valami tennivalóba akkor ő megzavar . Ha munkába vagyok azelőtt felhívom megmondom , h munkába vagyok kérlek ne hívj ,majd hívlak mikor haza érek, úgyis felhív . Ez igy megy 5 éve . Általában tűröm aztán egy hónapba egyszer veszekedek vele eggyet . Volt ra példa h higgadtan is elmagyaráztam h ne hívjon annyit mert zavar . Erre o be sértődött es azt mondta, h milyen dolog az h en a barátnőmnek azt mondom h zavar ha hív stb . Állandóan ez van nem tudom h kezeljem ha szépen mondom nem érti meg ha csúnyán akkor megsértődik es azert nem hív 1 hétig annyit . Utána kezdődik elölről , mit lehet csinalni ? Szeretem ő is engem de mostmár a türelmem kezd elfogyni . Elnézést a helyesírásért telefonról írok mindent javit ki jól. 24 f és 28 L ő idősebb de sokszor ugy érzem h meg gyerek es nem tud felelősséget vállalni

2017. júl. 11. 22:18
1 2
 11/14 Költőnő? ***** válasza:
Azért ez csúnya, hogy egy 28 éves, elvileg felnőtt nő ilyen agyi szinten legyen...
2017. júl. 12. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
69%
Látjátok emberek? Ilyen semmi dolgokat sem tud megoldani a többség...
2017. júl. 12. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Igazából az elején kellett volna "megnevelni" párodat, mint ahogyan a gyerekkel kapcsolatban is kamaszkorban már csak kapkodhatod a fejed, ha addig nem foglalkoztál vele.

De még most is megpróbálhatod.


Mondd meg neki, hogy ez lesz az utolsó beszélgetésetek erről, mert nem szeretnél többet vitázni ilyen semmiségen. A továbbiakban munkában, tanulás közben, stb nem fogod felvenni a telefont, ha hív. Ha valami nagyon fontos, írjon sms-t. És nem genyózásból, nem azért, mert nem szereted, egyszerűen képtelen vagy rendesen végezni a munkád (vagy tanulni), ha valami óránként kizökkent. Cserébe amikor van lehetőséged, ígéred hívni fogod. Reméled, hogy megérti ezt, mert többet erről nem fogsz beszélni, egyszerűen csak tartod magad a fentiekhez.

Vagy megszokja, vagy megszökik, de ha ilyenmiatt elhagy, lehet jobban is jársz hosszú távon.

2017. júl. 12. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
0%
Elég rossz a telefonod helyesírása.Én is telefonról írok de az enyém kijárta az általánost. :)
2018. jún. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!