Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is gáz, hogy ennyire csendes?

Figyelt kérdés
1 hónapja ismerkedek egy sráccal, ezalatt 6-7 randink volt, többször aludtam is nála. Viszont szörnyen csendes...gondoltam idővel feloldódik, de szerintem, ha én nem szólalnék meg, csak csendben ülnénk egész végig, akár a kocsiban, akár otthon, akár a randin. Ez így megy a 2. randi óta. Képes úgy tévézni mellettem egész este, hogy hozzám se szól. De az ismerkedés legelején vagyunk...szerintem, ilyenkor egyfolytában kérdezősködnie kéne, ha meg akar ismerni. De semmi, csak úgy elvagyunk egymással, de mintha nem akarna közelebb engedni magához. Egyébként nem egy töketlen pasi, nagyon határozott, de sokszor flegmán is reagál, ha mondok valamit meg ilyesmi...nem szokott bókolni, sosem mondja, hogy hiányoznék neki...jól gondolom, hogy ha ennyi idő után nem tudunk normálisan elbeszélgetni, akkor hagynom kéne? Lehet, hogy csak szórakozik velem?

2017. júl. 12. 09:13
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Jaj istenem, 5 randi után hol lenne már korai együtt aludni? Nem szűz kistinik vagyunk már. Szerintem 1 hónap alatt 7 randi egyébként nem sok. Az exem, aki halál szerelmes volt belém, ennyi idő után már azt sem bánta volna, ha hozzá költözök.
2017. júl. 12. 11:03
 12/23 anonim ***** válasza:

Nem gáz, de én az ilyen típustól a falra tudok mászni.

20N

2017. júl. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
31%

Engem már az is rohadtul irritál, ha a lány csak válaszol, de önmagától sosem kezd el filózni semmin.

Mondjuk én nagyon sokat beszélnék, ha lenne kivel.

22F

2017. júl. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

A 8-as nem tért el semmitől, csak időközben eltűnt két komment. Az egyik (amire a 8-as reagált) egy mondat volt, amiben egész egyszerűen leprostituáltozták a kérdezőt, amiért együtt aludt a barátjával döbbenetesen kevés idő, egy hónap után :D

A másik az enyém volt, amiben rámutattam, hogy felnőtt emberek minek várjanak, ha egyszer jól is érzik magukat együtt és meg is kívánják egymást. Valakinek még ez sem tetszett :D

2017. júl. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
31%
Biztos már mindent tud rólad, ami érdekelte. Amúgy meg nem muszáj állandóan pofáznia valakinek, nincs ezzel semmi probléma.
2017. júl. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
#15 azt erősen kétlem, hogy pár tali elég egy ember teljes megismeréséhez.
2017. júl. 12. 12:44
 17/23 anonim ***** válasza:
21%
#16: Ehhez képest befeküdtél pár tali után az ágyába,pedig hát ugye ennyi idő alatt senkit nem lehet annyira megismerni.
2017. júl. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Mi közöd van hozzá, hogy ki mikor szexel? Önjelölt bíráskodó vagy?
2017. júl. 12. 15:58
 19/23 anonim ***** válasza:

Nem értelek.


Gondolom a srác akkor is ilyen volt, mikor megismerkedtetek. Mire számítottál? Ok, hogy kicsit megnyílik, de azért gondolom egy ideje sejted, hogy ez az alaptermészete, nem csak idő kérdése, hogy változzon.


Akkor miért nem vontad le hamarabb a következtetést, hogy ő ilyen, nemed meg más igényeid vannak.



Ez olyan, hogy én sem jövök össze bulizós nővel. Nincs vele semmi bajom, ha valaki az, de én nem vagyok, ezért pontosan tudom, hogy nem tudjuk megadni a másiknak, amire az vágyik. Akkor meg kár erőltetni, én nem fogok megváltozni, és a nőt sem akarom, egyszerűen elfogadom, hogy mi nem illünk össze.

2017. júl. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
28%

Evolúciós okokból a nők beszédközpontja sokkal fejlettebb, mint a miénk. A férfi, ha tenni kell, bedobja magát, de csak akkor beszél, ha mondani akar valamit.

Udvarláskor, ismerkedési fázisban más a helyzet. És itt most nagyon csúnyát fogok mondani, kérdező. Szerintem nem tettél rá olyan mély benyomást. Elvan veled, de nem igazán szerelmes. Ha az lenne, mindent tudni akarna, ami veled kapcsolatos, és azt akarná, hogy te is mindent tudj róla.

2017. júl. 13. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!