Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is gáz, hogy ennyire csendes?

Figyelt kérdés
1 hónapja ismerkedek egy sráccal, ezalatt 6-7 randink volt, többször aludtam is nála. Viszont szörnyen csendes...gondoltam idővel feloldódik, de szerintem, ha én nem szólalnék meg, csak csendben ülnénk egész végig, akár a kocsiban, akár otthon, akár a randin. Ez így megy a 2. randi óta. Képes úgy tévézni mellettem egész este, hogy hozzám se szól. De az ismerkedés legelején vagyunk...szerintem, ilyenkor egyfolytában kérdezősködnie kéne, ha meg akar ismerni. De semmi, csak úgy elvagyunk egymással, de mintha nem akarna közelebb engedni magához. Egyébként nem egy töketlen pasi, nagyon határozott, de sokszor flegmán is reagál, ha mondok valamit meg ilyesmi...nem szokott bókolni, sosem mondja, hogy hiányoznék neki...jól gondolom, hogy ha ennyi idő után nem tudunk normálisan elbeszélgetni, akkor hagynom kéne? Lehet, hogy csak szórakozik velem?

2017. júl. 12. 09:13
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
#20 de akkor miért hív el randizgatni? Vagy miért hív minden nap, meg írogat? Nem értem...a szexet sem siettette egyébként, sőt, nemis mozdult rám, mikor ott aludtam, csak talán harmadszorra feküdtünk le. Na mindegy, legjobb lesz, ha ezt megbeszélem vele.
2017. júl. 13. 10:19
 22/23 anonim ***** válasza:
0%

#21: Miért hív el randizgatni? Talán azért, mert szexelsz vele? Kap ingyen szexet egy kis simogatással, ez világos.

Nem veszed észre, hogy ez valószínűleg egy szexkapcsolat (részéről)?

Alap,hogy a párunkat meg akarjuk ismerni, még egy szörnyen csendes ember is erre törekszik, ha kapcsolatot akar. Mert ők is meg tudnak nyílni. De ő nem törekszik semmire.

Mit nem siettette a szexet? 1 hónapja ismeritek egymást, gyakrolatilag két idegen vagytok egymásnak, itt kb. minden el lett sietve. :D

2017. júl. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
Hm, részben igazad van. Na mindegy, beszédesebb nem lesz, úgyhogy szerintem ezt befejezem vele.
2017. júl. 13. 12:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!