Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ezt én rontottam el?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ezt én rontottam el?

Figyelt kérdés

Már írtam ki kérdést egyszer ezzel kapcsolatban, csak azóta jobban átgondoltam a dolgot és az ő szemszögéből is. Ismerkedtem 1 hónapig egy sráccal, nagyon értelmes, nem telepedett rám, hetente úgy 2x találkoztunk, nem siettette a szexet sem, mindig vitt valahova randizni, nem csak magához hívott át. Aztán egyik nap írtam neki, amire este válaszolt csak(elvileg átlaudta a napot, mert előtte a haverjaival házibulizott). Én ezen ideges lettem, felhívtam, de ki volt kapcsolva...majd másnap reggel írt, én meg tök flegmán mondtam neki, hogy legyen vége(egyből kombináltam, hogy biztos nővel volt, pedig azelőtti nap még hívott is meg chateltünk, elég sokat beszéltünk).


Erre 3 napja nemis reagált. Szerintetek írjam neki, hogy egy megbeszélést megérdemelne a dolog, vagy hagyjam?



2017. júl. 12. 16:42
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
Szerintetek gáz lenne, ha felhívnám?
2017. júl. 12. 17:30
 12/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Javítsd ki, amit elrontottál, ha érdekel ez a srác! Hajrá!
2017. júl. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
Köszi. Remélem, helyre tudom hozni, ha nem, akkor meg legalább tanultam belőle :) Illetve, akkor annyira neki sem lehettem fontos, ha nem akarja megbeszélni.
2017. júl. 12. 17:40
 14/27 anonim ***** válasza:
Nem számoltál tízig,ez nagy hiba,lányom!Hívd fel és mondd el,hogy sajnálod.Egyébként én is ilyen vagyok,de ha bedurcázom,hagyok időt azért magamnak lenyugodni,plusz a másiknak is.
2017. júl. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
Írtam neki facen, de az az üzi még át sem ment neki és fent sem volt azóta, megcsörgettem, de ki van kapcsolva...szóval várok holnapig. Arról fog kapni értesítést, hogy hívtam, ha megint bekapcsolja a telót?
2017. júl. 12. 22:25
 16/27 anonim ***** válasza:
Nem lehet tudni. Én például nem kapok..
2017. júl. 12. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
Ha mondjuk kap értesítést, de nem hív vissza, ennek ellenére én megint próbálom hívni, abban a hitben, hogy nem kapott értesítést...az kicsit kellemetlen lesz :D Bár ennél nagyobb vesztenivalóm már nincs, szóval most félreteszem a büszkeségem.
2017. júl. 12. 23:32
 18/27 anonim ***** válasza:

Tipikusan lepattintott. Viseld el es ne alazkodj meg tovabb. Nezz ujat.

N

2017. júl. 12. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
#18 ezt egyelőre nem állítanám, mivel ki volt kapcsolva és facen nem volt fent, meg se kapta az üzit. Majd holnap kiderül, nyilván megalázkodni nem fogok, maximum egyszer hívom, ha arra semmi reakció, akkor ennyi.
2017. júl. 12. 23:58
 20/27 Költőnő? ***** válasza:
100%

Ha van hibasértesítő szolgáltatása, fog kapni. Egyébként meg egy (leendő) kapcsolat nem csak az egyik félről és annak elképzeléseiről és igényeiről szól. Ez a mentalitás, amivel hozzáálltál a dologhoz szvsz alapból nem jó, de hogy ennyire képtelen légy kontrollálni már a kezdetek kezdetén... ha én ismerkednék veled, valószínűleg itt lenne vége, mert én nagyin nem -bírom az ilyet. Nőként irom ezt. Egy kapcsolat elején muszáj bizalmat szavazni vmilyen szinten a másiknak, mert ugyan még alig ismered és nincs tapasztalat, amire támaszkodj; de minimális önbizalom és bizalom nélkül ott ette meg a fene.

A saját félelmeinket nem szabad kivetíteni a másikra. A féltékenység, a játszma, a duzzogás stb tipikusan olyan dolog, ami benned van, belőled indul ki és a másiknak sok esetben köze nincs hozzá.... Ezeken lehet, hogy érdemes lenne elgondolkodni.

2017. júl. 13. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!