Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ezt én rontottam el?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ezt én rontottam el?

Figyelt kérdés

Már írtam ki kérdést egyszer ezzel kapcsolatban, csak azóta jobban átgondoltam a dolgot és az ő szemszögéből is. Ismerkedtem 1 hónapig egy sráccal, nagyon értelmes, nem telepedett rám, hetente úgy 2x találkoztunk, nem siettette a szexet sem, mindig vitt valahova randizni, nem csak magához hívott át. Aztán egyik nap írtam neki, amire este válaszolt csak(elvileg átlaudta a napot, mert előtte a haverjaival házibulizott). Én ezen ideges lettem, felhívtam, de ki volt kapcsolva...majd másnap reggel írt, én meg tök flegmán mondtam neki, hogy legyen vége(egyből kombináltam, hogy biztos nővel volt, pedig azelőtti nap még hívott is meg chateltünk, elég sokat beszéltünk).


Erre 3 napja nemis reagált. Szerintetek írjam neki, hogy egy megbeszélést megérdemelne a dolog, vagy hagyjam?



2017. júl. 12. 16:42
1 2 3
 21/27 Költőnő? ***** válasza:
*hívásértesítő
2017. júl. 13. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 Költőnő? ***** válasza:

**nagyon bírom írom

Sry t9

2017. júl. 13. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
Azért ne is haragudjatok, de ha eldob 1 hónapnyi ismerkedést, sőt, elmondása szerint már a barátnője voltam, tehát kapcsolatot, azért, mert egyszer túlreagáltam egy helyzetet és még csak megbeszélni sem hajlandó, akkor annyira nemis lehettem fontos neki és lehet, hogy teljesen jogos volt a kiakadásom. Ha valaki az első konfliktusnál feladja, akkor vajon mennyire érdekelheti a dolog? Vagy hosszútávon mennyire működött volna? Egyébként, nekem az is furcsa, hogy meg sem kérdezte, hogy egyáltalán miért "szakítok"...előtte semmi problémánk nem volt, tehát ha ő ennyiből azt szűri le, hogy egy bizalmatlan, hisztis valaki vagyok, mikor még az okát sem tudja, akkor ugyanúgy kombinál, mint én.
2017. júl. 13. 07:51
 24/27 anonim ***** válasza:

" tehát ha ő ennyiből azt szűri le, hogy egy bizalmatlan, hisztis valaki vagyok" Mert az vagy, teléjesen egyértelműen bebizonyítottad, teljesen jól teszi, ha ezek után nem kíváncsi rád, nőként mondom. Gondolkozz el azon, amit a 20. válaszoló írt, nagyon el vagy te tévedve, ami a kapcsolatokat illeti.


Ráadásul TE szakítottál vele (idézlek: "én meg tök flegmán mondtam neki, hogy legyen vége") a saját f-szságod miatt, valszeg már megégette magát a magadfajta típussal, szóval nem öl bele sok energiát.

2017. júl. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
#24 lehetséges. De részben nekem is igazam van. Én tanultam belőle, tehát, ha más nem, már azzal is nyertem :) Az üzenetem viszont sajnos azóta sem ment át...
2017. júl. 13. 10:28
 26/27 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de ez nem egy veszekedés, vagy konfliktus volt, Te azt mondtad, hogy legyen vége, azonnal szakítottál. Te dobtad el az 1 hónapos kapcsolatot az első vitánál, nem Ő. Te 3 nap múlva jelentkeztél megbeszélni, honnan tudod, hogy Ő miket gondolt, vagy hitt ezidő alatt! Lehet, hogy ugyanolyan hülyeségeket, mint Te..


Az viszont, hogy folyamatosan ki van kapcsolva nem valami pozitív. Mindig átalussza a napot?

2017. júl. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
Úgy látszik, hogy jogosan szakítottam és volt az az érzésem, hogy nem elég fontos neki a dolog, ugyanis azt válaszolta az üzenetre, hogy szerinte jogosan szakítottam, mert nem úgy viselkedett, ahogy egy kapcsolatban elvárható lett volna. Korrekt válasz, de ezek szerint még jól is tettem, hogy kidobtam..:D
2017. júl. 13. 15:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!