Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátomnak fontosabbak a haverok mint én? Miért titkolózik?

Figyelt kérdés

Hetente 2-3 estét biztosan együtt isznak és sokszor részegségig fajul. Emiatt szinte nincsenek is randijaink,csak egymáshoz szoktunk átjárni. Szabadságot miattuk vesz ki, ha én kérem,hogy menjünk el ide vagy oda,akkor neki nincs rá ideje. Mostanában már meg sem mondja őszintén,hogy meddig buliznak éjszaka,csak terel.

Eleinte sem volt sokkal jobb a helyzet, de mostanában nagyon elfajult. Már 1éve együtt vagyunk, de a napokban kiborultam emiatt. Lehet ezen javítani? Nem szeretnék szakítani,inkább megoldani szeretném a problémát. Vagy nincs rá esély?



2017. júl. 13. 00:16
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
75%

Nekem ez túl sok lenne, komolytalan. Vagy leplezi a bulikkal, hogy van valaki melletted, vagy ha tényleg ekkora bulicsászár, akkor párkapcsolatra alkalmatlan.

Nálam kizáró ok egy ilyen pasas alapból.

2017. júl. 13. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
#10 Nalunk nincsenek kanbulik, talan ezert nincs kihagyva senki soha :D Barati tarsasag van, amibe a baratnok is beletartoznak.
2017. júl. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Nem, nincs rá esély, ne vesződj vele.

Csak dugásra használ, és ha 30 évesen már ilyen kicsi a libidója, akkor amúgy se sok jóra számíthatnál.

Az alkohol azt is leépíti, az agyat is - bár az már kb megtörtént.

2017. júl. 13. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Lehet ezen javítani... deeeeeeee.........


...



Nagyon sajnálom, drága.

Olvasd el kérdésed s kérdezd meg magadtól..., ha ezt más írná és azt akarnám, boldog legyen, mit mondanék neki?

2017. júl. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen párkapcsolatom. A haveri szóra egyből ugrott két napig nem láttam,míg velem strandra is alig jött el. A haverjait sem ismertem igazán hogy kicsodák. A végén hatalmas veszekedés közepette váltunk el egymástól és megbántam hogy addig is húztam.
2017. júl. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!