Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tipikus rossz fiúval jöttem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tipikus rossz fiúval jöttem össze, aki melletted úgy néz ki, végre megállapodna, te utánad meg fut a "jó srác", akit nagyon kedvelsz, de nem úgy. Ilyenkor mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Mindannyian 21 évesek vagyunk és egy tini melodrámában érzem magam.

Amúgy mindkét srác szörnyen okos és vicces, jól érzem magam velük, de csak az egyik van viszonozva, így viszont kellemetlen érzem magam a másik miatt (közös baráti társaságunk van), mert nem akarom megbántani.


2017. júl. 14. 16:51
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

A rosszfiúval nagyon vigyázz. Én is randizgattam már ilyen tipikusan magabiztos, nagydumás, független pasikkal, akikről azt hiszed, hogy "na majd melletted megállapodnak", és hűséges társak lesznek, persze, max amíg el nem múlik a szerelem érzése, de kutyából nem lesz szalonna. Főleg nem egy 21 éves kisfiú esetében, meg akar állapodni, persze...


A jófiúnak meg mondd meg korrekt ember módjára, hogy nem akarsz tőle semmit.

2017. júl. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
60%
Aha, csak aztán nagyon nem szeretnénk néhány hónap múlva anyázós kérdéseket látni ahol minden sz.rnak elhordod a "rossz srácot". Úgyis tudod legbelül hogy csak magadat áltatod azzal hogy minden rendben lesz. Többek között a rossz fiú ezért is rossz fiú. Néhány hónap meg jónéhány dugás után páros lábbal rúg ki. 21 évesen még a jó fiúk sem állapodnak meg. Maximum pár évig. De a te életeted úgy cseszed szét ahogy csak szeretnéd.
2017. júl. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
#12 még nem csalódott eleget a rosszfiúkban ahhoz, hogy ezt megértse :D Sajnos nekem is kellett jópár, mire elkezdtem értékelni a jófiúkat, és ne olyan ábrándokat kergessek, hogy "hm, neki még soha nem volt komoly kapcsolata, csak futó kalandjai, na de majd Én...". Szerintem ezen a legtöbb lány átesik, mire érett nő lesz.
2017. júl. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 öthathét válasza:
57%

Két opció van:

1- találsz magadnak egy harmadikat, mindegyikőtöknek jobb lesz :)

2- majd, ha végre "megállapodik" a "rossz srác" egész véletlen teherbe esel, és X idő múltán elhagy a gyerekkel együtt. Rájössz, hogy rossz döntés volt a "rossz sráccal" maradni és a "jó srác" után fogsz epekedni. A "jó srác" rájön, hogy nem akarja a "rossz srác" gyerekét sem és téged sem eltartani és sz.rik a fejetekre.

(egy volt "jó srác") u.i.: elnézést a nyers fogalmazásért ;)

2017. júl. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Azért vannak itt túlzó válaszok. Mindenesetre én óva intenélek, hogy három hónapból messzemenő következtetéseket vonj le. :) Majd ha 8 hónapja veled van, akkor tégy csak ilyen megállapításokat. Bárhogy döntesz is, mindig tiszteld magad azzal, hogy vigyázol magadra, a lelki békédre.
2017. júl. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
"(ez lassan 3 hónapja tart, életében nem tartott eddig egy csajjal se)" - ezt a csajozós szöveget én is kipróbáltam, és bevált. Bámulatos, hogy néhány csajra milyen nagy hatással van az a tudat, hogy ő mellette majd bezzeg lehorgonyoz az eddigi világvándor.
2017. júl. 15. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

Jesszus :D Azért én se vagyok hülye, nem egy életre fogok 21 évesen párt választani magamnak.

Mindketten úgy indultunk neki, hogy lesz ami lesz, jól érezzük magunkat együtt és kész :D Igaz a nagyon magabiztos duma, de életemben nem láttam még így remegni és zavarban lenni egy srácot se, amikor egy este elhívott, és kinyögte, hogy látja jól halad kettőnk közt, nagyon kedvel, próbáljuk meg!

Tudom jól, milyen a függetlenség, és volt nekem is ronda végű kapcsolatom, van annyi eszem, hogy szarnak nem teszem ki magam, de köszi az aggodalmat :D

Páran meg egyetek egy kis magnéziumot, elég stresszes életetek lehet! ;)

2017. júl. 15. 16:12
 18/21 anonim ***** válasza:

17.: Ez sokat elárul kedves Kérdező: "nem egy életre fogok 21 évesen párt választani magamnak".


Mindkét pasit ejteni kellene, mert egyiket sem veszed férfiszámba és egyik sem az igazi neked, ez az igazság.


Keress egy olyan férfit, mint a "jó srác", aki számodra az igazi! Vannak.

2017. aug. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Nézd, sajnálom, hogy 21 évesen nem akarok házasodni és gyerekeket hogy aztán 30 évesen totálisan megőrüljek, mert nem éltem:))
2017. aug. 5. 02:15
 20/21 A kérdező kommentje:
Bocs de a többségre ez az igazság. Ezen kívül meg nem tudom hanyadjára elmondtam az úgynevezett jó fiúnak,hogy mással járok és ne loholjon utánam. Sajnos csak akkor vette magát észre, mikor látott kettőnket együtt. Kellemetlen. (És képzeld jól megvagyunk:o)
2017. aug. 5. 02:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!