Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ezen miért kellett kiakadnia?

Figyelt kérdés
Én nagyon rossz alvó vagyok,nem tudom miért,nem vagyok stresszes,de mindig nehezen aludtam el,sokat forgolódom stb.Ezzel az a baj hogy amíg el nem alszom ingerlékenyebb leszek ha valaki felébreszt akkor meg dühömbe szépen mindig elküldtem melegebb éghajlatra.Na már most hajnal tájt a barátnőm felébresztett mert rosszat álmodott,tudom nem kellett volna de nagyon csúnyán beszéltem vele,elkezdtem azzal hogy "f..szért kellett felébreszteni aztán ezt fokoztam miután lenyugodtam bocsánatot kértem,de még mindig ezen pörög én ezután már nem is bírtam vissza aludni.Tudom nem kellett volna,de akkor ott nem bírtam kontrollálni magam,de amikor össze jöttünk akkor is mondtam hogy rossz alvó vagyok és ha nem tudok elaludni ingerült vagyok.
2017. júl. 16. 16:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%
Nyilván azért akadt ki, mert azért keltett fel, hogy vigaszt nyújts egy ki tudja milyen rossz álom után, te meg lelki támasz helyett elküldted a halál f...ára... Hát tudod, ezek után szerintem én se szívesen szólnék hozzád bármit is...
2017. júl. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
74%

Én nem sértődnék meg, nem vagyunk már abban a korban, hogy egy rossz álom miatt felébresszük a társunkat. Az ovis évek elmúltak. :)

N.

2017. júl. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Második, akkor te még nem ébredtél zokogva rémálomból. :)
2017. júl. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

#3

Nem nagyon,

de nem hinném, hogy itt zokogásról lett volna szó.

2017. júl. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
"...amíg el nem alszom ingerlékenyebb leszek ha valaki felébreszt..." Na! Erre köss csomot!
2017. júl. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

#2-essel értek egyet. Hasonlóan rossz alvó vagyok, ezt elmondtam minden barátnőmnek. Egyikük sem ébresztett fel. Nem ilyen szavakkal fejezném ki magam, de engem is felhúzna, ha valaki felkeltene.

#3: Valóban nem ébredtem fel még sírva álomból, mert ebből is kinőttem. És nem is járnék olyannal, aki annyira instabil érzelmileg, hogy ezért felkelt.

2017. júl. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nnomost, én is ugyanilyen ingerlékeny ébredő vagyok, de azért az asszonynak csak volna néhány "dobása", bakker...


(Sokat segít a dolgon a kávé teljes, vagy legalábbis a délutáni-esti időszakra történő elhagyása. Már persze csak ha kávézol.)

2017. júl. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Kávézom mert gyakran csak az tart ébren,délbe már nagyon aluszékony vagyok.
2017. júl. 16. 20:58
 9/13 anonim ***** válasza:

Na nálunk hónapokig ment ezért a hiszti. Én is ugyanúgy vagyok ahogy te csak én nő vagyok. Nálunk is ez volt míg össze nem szoktunk. Ha bármi miatt felébrettem vagy ő felébresztett nagyon összevesztünk mindig mert nem volt képes felfogni hogy haggyon békén ha alszok én elküldtem anyjába ő megsértődött stb.

De kb 4-5 hónap után sikerült felfognia hogy ilyen vagyok,nem direkt csinálom van hogy nem is emlékszek rá reggel. Majd összeszoktok,ha szeret csak tiszteletbe tudja tartani hogy ilyen vagy és kész. Erről szól a párkapcsolat elfogadjuk egymást és toleráljuk egymás hü lyeségeit.

2017. júl. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

"Kávézom mert gyakran csak az tart ébren,délbe már nagyon aluszékony vagyok."


Gondóttam. :) Nem alacsony véletlenül a vérnyomásod? Vagy a vérképedben a vas szintje megfelelő?


Jó lenne egy kivizsgálást megejteni. T'od az a baj ezzel, hogy a kávé először ugyan pörget, de aztán inkább "átok" már, mert a dolog visszacsap - lejjebb viszi a vérnyomást, mint a szokásos. Ezért a délelőtti pörgésért cserébe délutánra kifogy belőle a szusz. Amit persze errefelé nem lehet csak úgy egyszerűen (egy fél-háromnegyedóra szundikálással) megoldani, mert a munkáltatók nem tolerálják. Ezért aztán jön a még több kávé, ami meg egy idő után szépen kicsinál. Ráadásul ha sokat iszol, még éjjel sem tudsz rendesen aludni, mert elcseszi a mélyalvási fázist. Ezért ébredsz éjjel olyan idegesen (vagy ezért mégy ki éjjelente is a vécére), reggel meg mint a mosott rongy - amire "megoldáas" a reggeli kávé - és kész az ördögi kör.


Anno én is azt hittem, hogy alapból ilyen mogorva kelő típus vagyok (én is megittam a magam hat-tíz "dupláját"), aztán egyszer úgy hozta, hogy nem futotta kávéra egy hétig.

Akkor jöttem rá, hogy ez tévedés - a kávé okozza az egészet. Kipihenten, magamtól ébredtem, nem voltam aluszékony nappal sem (igaz, este kilenckor már feküdtem is), és "folyó ügyek" halaszthatatlan intézésére sem ébredtem az éjszaka közepén.


A dokik azt mondják, hogy - alacsony vérnyomás esetén -, kávé helyett igyon inkább az ember sok vizet.

Szerintem a tea egy elég járható középút (a kávéról való leszokásban is segít: nem, vagy sokkal kevésbé fáj tőle az ember feje az első napokban).

2017. júl. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!