Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ezen miért kellett kiakadnia?

Figyelt kérdés
Én nagyon rossz alvó vagyok,nem tudom miért,nem vagyok stresszes,de mindig nehezen aludtam el,sokat forgolódom stb.Ezzel az a baj hogy amíg el nem alszom ingerlékenyebb leszek ha valaki felébreszt akkor meg dühömbe szépen mindig elküldtem melegebb éghajlatra.Na már most hajnal tájt a barátnőm felébresztett mert rosszat álmodott,tudom nem kellett volna de nagyon csúnyán beszéltem vele,elkezdtem azzal hogy "f..szért kellett felébreszteni aztán ezt fokoztam miután lenyugodtam bocsánatot kértem,de még mindig ezen pörög én ezután már nem is bírtam vissza aludni.Tudom nem kellett volna,de akkor ott nem bírtam kontrollálni magam,de amikor össze jöttünk akkor is mondtam hogy rossz alvó vagyok és ha nem tudok elaludni ingerült vagyok.
2017. júl. 16. 16:36
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Nem iszok sok kávét leginkább csak reggel,hát orvosnál rég voltam,és nem is szívesen mennék,mert tűszúrástól össze esek.
2017. júl. 16. 22:25
 12/13 anonim ***** válasza:

Nálunk a párom a kapcs. elején elmondta, hogy ő elég hirtelen felhúzza magát, ilyenkor kiabál, káromkodik, össze tör dolgokat. "Megszoksz, vagy megszöksz." Ha úgy érzem, hogy inkább szökök, megérti. Volt, hogy magamra vettem amikor valamin felhúzta magát, de szerettem , elfogadtam, hogy ilyen (a mai napig ilyen és már 11. éve vagyunk együtt)


Ha szereted a barátnődet, akkor akár többször is mondd el neki, emlékeztesd (akár egy gyereket) ,hogy Te baromi zabos vagy, amikor felébresztenek, és ha olyan van, az nem rá irányul. (Nappal pedig néha egy egy üzivel, néha egy szál virággal mutasd meg, hogy szereted,kényeztesd néha...így biztosítod, hogy nem kamuzol, tényleg szereted és tényleg nem rá irányul)

Ha elég érett, akkor felfogja és elfogadja a zizikes alvókád

2017. júl. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
53%

Én sem örülnék, ha csak úgy OK NÉLKÜL elküldenél a fenébe.


Ha pedig aluszékony vagy, fáradt vagy szimplán idegbeteg, akkor kezeltesd magad.

Vagy majf a gyerekeddel is üvölteni fogsz, ha felébreszt, mert rosszat álmodott?

2017. júl. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!