Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért esik túlzásokba, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért esik túlzásokba, ha tudja, hogy nem szeretem az ilyesmit?

Figyelt kérdés

Azzal kezdeném, hogy nő létemre nem kedvelem a romantikát, a virág talán az egyetlen, amit mindig szívesen fogadok. A barátommal fél éve vagyunk együtt, tehát ismerhetne, hogy mit szeretek és mi az, amitől kiráz a hideg. Ettől függetlenül el is mondtam neki többször, hogy ne essen át a ló másik oldalára, ne vegyen valamiből 20 darabot, amikor elég egyet is cipelni, nem szeretnék pl. romantikus hintózást, de nem vágyom gyertyafényes vacsorára sem. Ha nem mehetünk puccos étterembe, ő nem is érzi jól magát, a legutóbbi utcai kebabost is látványosan utálta, nekem bejött pedig. Olyan, mintha nem is ismerne vagy ami rosszabb, nem érdekli, hogy milyen vagyok. A másik, hogy azt hiszi, magára aggatva a komolyabb márkákat kész is az outfit, gurulós bőrönddel és vasalt ingekkel jön egy laza nyaralásra is, ezt is túlgondolja.:)

Mit gondoltok erről?

Köszönöm.


2017. júl. 17. 19:57
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
27%
Az ing egy laza ruhadarab szerintem. A borondot meg fel lehet emelni. A gumipapucsbol meg izlesesebb emberek a 15 ezres verziot hordjak, nem a gagyit a piacrol ;)
2017. júl. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
78%

ŐŐŐŐ, kérdező, férfiként nagy melegben én az inget preferálom. Szellősebb, mint egy póló, szóval nagyon jó választás tud lenni negyven fokban.


Én lusta disznó vagyok, szóval nem mindig vasalom ki az inget, de egy civilizált férfinak így kellene tennie, ha inget visel. Szóval ez nem gáz dolog egyáltalán.

2017. júl. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
61%
A punciskodás a bőrönd szegélyeknél történő aprócska és gyakori emelgetését fejezte ki a kommentemben, amely megtöri az ember normális mozgását. A gumipapucs meg strandon és a kerteden kívül mindenhol ahhoz hasonlítható, mintha ótvaros bubópestist viselnél a lábadon.
2017. júl. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
47%

B#meg neked ez a legnagyobb problémád? Mi a f#ért jöttél akkor vele össze?


Nem kell gyertyafényes vacsora? Igazad van az ilyen csajnak a gyertyát a se##be kell dugni.


Tudod mi a baj veled,hogy nem tudod értékelni a dolgokat? Csak azt magyaráztad,hogy a barátod túlzásba esik stb. Miért nem tudod inkább "elfogadni", hogy ő ezzel is a szeretetét fejezi ki(?)


Nem, te egy igazi primadonna vagy. Nem kell romantikusnak lenned, de egy f#jnek sem aminek semmi nem jó.


Az persze már más tészta,hogy a barátodnak miért fontos,hogy puccos étterembe menjetek csak. Ez így tényleg érdekes, de ha semmi sem tetszik és úgy érzed nem ismer bla bla akkor szakíts vele, de NE rinyàlj.


19/L

2017. júl. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

*akinek

*.

2017. júl. 17. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

off


Gumipapucs, szandál, tangapapucs (vagy mi a franc a neve) MINDEN esetben hányinger!

Akkor is, ha a legdrágábbat veszed és akkor is, ha a legsilányabb kínait.

2017. júl. 18. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha úgy érzed, hogy nem érdekli, te mit szeretnél, annak járj utána, beszéljétek meg, ne fogadd el.


Viszont te is engedhetnél még talán, ha neki örömet okoznak ezek a túlzások, akkor adj neki egy kis teret.

2017. júl. 18. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

#17: Jogos, és engedek is azért.

De sokszor mondtam neki, hogy nem kell ágyba hozni a reggelit, nem szeretem, ki tudok menni érte magam is, erre mindig behozza, mintha meg sem hallaná...

2017. júl. 18. 10:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!