Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Facebook függőség. Titeket is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Facebook függőség. Titeket is idegesítene?

Figyelt kérdés

A párom mindig előbb felkel, ha felkelek az első amit látok, hogy nyomja a telefont. Hétvégente, ha tudja, hogy majd visszaalszom, nem is mond semmit, nem ölel át, stb, csak a telefon.

Ha kiteszem a lábam a szobából, szintén egyből nyomkodja..


Számomra nagyon idegesítő, már beszéltem vele erről, de szinte semmi változás. A legrosszabbul a reggeli dolog érint, olyankor bennem megtörik valami.


2017. júl. 17. 20:49
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
És nem féltékeny vagyok, mert nem beszélget semmi nővel, csak görgeti le a hírfolyamot...
2017. júl. 17. 20:52
 2/17 anonim ***** válasza:
46%

Te választottad, viseld a következményeket is érte.

Nem kötelező vele maradni, nem volt kötelező vele elkezdeni egy kapcsolatot.

2017. júl. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Persze, ez volt az első, amit mesélt magáról.


Zárt osztályon is van net?

2017. júl. 17. 20:53
 4/17 anonim ***** válasza:
Igen,engem is idegesítene ez.
2017. júl. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
27%

Mert mit csináljon?


Szexelni akarsz? Akkor kald ki a kezéből és „erőszakold” meg! Mássz rá!


Ha együtt eltöltött időg szeretnél, akkor azt meg kell tzlteni tartalommal!

2017. júl. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
36%
kapd ki*
2017. júl. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Elég idegesítő. Még akkor is zavarna, ha a kedvenc játékomat nyomatná ennyit, nemhogy egy ilyen fölösleges hasznavehetetlen szutykot mint a Failbook.
2017. júl. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
43%
Miért, mit csináljon reggel, amíg ébredezik? Nyilván nekiállhatna egy "yoga sessionnek", de vannak ennél lustább emberek, kb mindenki.
2017. júl. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
63%
Arra nem gondoltal hogy nem vagy eleg erdekfeszito neki?
2017. júl. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
56%
En is tapasztaltam ugyanezt. Nagyon rossz valoban, probaljuk megbeszelni, akkor tart 1-2 hetig a kevesebb facebook, aztan minden a regi. Ez fuggoseg, nagyon nehez kezelni. :(
2017. júl. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!