Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Facebook függőség. Titeket is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Facebook függőség. Titeket is idegesítene?

Figyelt kérdés

A párom mindig előbb felkel, ha felkelek az első amit látok, hogy nyomja a telefont. Hétvégente, ha tudja, hogy majd visszaalszom, nem is mond semmit, nem ölel át, stb, csak a telefon.

Ha kiteszem a lábam a szobából, szintén egyből nyomkodja..


Számomra nagyon idegesítő, már beszéltem vele erről, de szinte semmi változás. A legrosszabbul a reggeli dolog érint, olyankor bennem megtörik valami.


2017. júl. 17. 20:49
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Amikor én is előveszem a telefont, akkor meg egyből érdekes leszek neki és minőségi lesz az együtt töltött idő? Merthogy olyankor észre veszi magát és egyből lerakja...

Másrészt reggeli kelésnél mit legyek érdekes? :D

2017. júl. 17. 21:52
 12/17 anonim ***** válasza:
Akkor reggel mondd mar el, miert baj, ha atnezi a hirfolyamot? Ebredes utan tok jo, amikor meg felalomban van az ember, kave melle megnezni par buta videot, elolvasni par aktualis cikket amit kidob, stb.
2017. júl. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Úgy 4-5 éve én is azon kaptam magam, hogy a függője lettem. Aztán töröltem a regisztrációm!
2017. júl. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Hát, én sem szeretem, és a párom sem. Én vagyok a mobilnyomkodós, bár én itt gyakorin ba#om az anyámat, ő meg laptopon görgeti a facet.

Nálunk az a megoldás, hogy ébredés utáni 15 perc-félóra összebújós, internet mentes idő. Azt a kicsit meg kibirja, kibirom én is. Aztán ha a bújás közben feljön valami érdekesebb téma, akkor már nem is nyúlúnk rögtön a technikai eszközök után kávézás közben sem. Próbáljátok ki!

2017. júl. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Szeretek telefonozni, de ha lenne barátom azért arra tekintettel lennék,hogy nem nyomkodom folyamatosan,viszont amíg elég időt töltök vele, figyelek rá és nem hanyagolom el, akkor ne csináljon abból gondot,hogy ha kilép a szobából akkor a telefonomhoz merek nyúlni. Az ilyen embertől (is) kiráz a hideg.


19/L

2017. júl. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Ugyan ez a helyzet itt is

Felkel egyből minden közösségi oldal facebook, twitter, insta, tumblr stb...

Elég idegesítő főleg ha ott vagyok, és akkor is csak a semmik lapozgatása meg lájkolgatása folyik.


Engem kb kiborít hogy 5-10 percekig simán elnyomkodja ezeket ha ott vagyok, mert ennyi erővel felesleges vagyok oda.

2017. júl. 17. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Ébredés után nekem is az az első. Aztán sokszor a legközelebbi alkalom amikor belépek a következő reggel. Ez majd akkor lesz függőség, ha állandóan nyomja azt a sz.rt.
2017. júl. 18. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!