Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak, Ti mit gondoltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, Ti mit gondoltok erről, normális ez így szerintetek?

Figyelt kérdés
Kapcsolatunk elején tartunk, amikor még minden szép és jó. Vagyis annak kellene lennie. Igen ám, de a pasim az együttlétünk után (egy alkalom) egybõl elalszik, mintha leütötték volna. Ez számomra iszonyatosan kiábrándító, hiszen sokszor én vagyok felül, tehát nem is kell annyira megerõltetnie magát. Amikor szóvá teszem, próbálom megbeszélni, mindig ráfogja valamire, hogy keveset alszik pl. Eddig egyetlenegy pasimnál sem volt ilyen gond, õ az elsõ és ezért is kérdezem itt a fórumozók véleményét. Mi lehet a háttérben? 32 éves csupán.
2017. júl. 18. 00:28
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

#9

Azt mondja, hogy reggel nem aktív, nem szereti. :-))

És még mindig nem viccelek.

2017. júl. 18. 01:35
 12/21 anonim ***** válasza:
71%

Mondhatni, normális. Teljesen emberfüggő, hogy kinek mennyi menet esik jól és az is, hogy utána milyen. Egyeseknél tényleg leesik a hormonszint, nyugtatólag hatva a szervezetre és jöhet az alvás. Volt olyan barátnőm, aki elélvezés után mindig 1-2 percen belül elaludt.

A "csupán" 32 éves kor pedig azt jelenti, hogy már túllépet a csúcson.

2017. júl. 18. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom gyerekek, de én bírom sorban többször fél -1 órás szünetekkel, sőt engem kifejezetten felpörget. Pedig jó az alvókám.

F/40+

2017. júl. 18. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Teljesen normális - Catch le is írta a fiziológiai okát.


A megoldás az ébredés utáni szex. Ez lehet reggeli "menet", de szieszta (kora délutáni, rövid szunya) utáni is.


Én is örülök, ha este egyáltalán beesek az ágyba, nem hogy még ott egy hejehuja is legyen. Reggel egészen más...

2017. júl. 18. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 Költőnő? ***** válasza:
Ez gyakori jelenség.
2017. júl. 18. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Az en pasim is csak egy menetet bir. Mivel nem szoktam tudni elvezni,igy meg segedeszkozzel folytatja,miutan elment . Miutan mindegyikuknk kielegult,elalszik. Olyan faradtak vagyunk.


Faradt gondolom.

N

2017. júl. 18. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

A nyaralásunk alatt is "fáradt" volt.:)

Szerintem pedig nem normális az ilyen.

2017. júl. 18. 08:29
 18/21 anonim ***** válasza:

Nyaralás alatt is normális.


De most te tulajdonképp kiváncsi vagy, vagy csak egyetértésre vársz, hogy lefikázhasd a pasidat?

2017. júl. 18. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

#18

Kíváncsi vagyok az itteni fórumozók véleményére, õk hogyan látják.

A saját pasimat direkt csak nem húzom le... De bevallom, még sosem történt velem ilyen 30 évem alatt, nálam a szexualitás egy kardinális pont.

2017. júl. 18. 08:51
 20/21 anonim ***** válasza:

Al Bundyn lovagolsz, akkor min lepődsz meg:DDDD


Talán ne szundítós helyen döngessetek, tehát ott, ahol utána nem lehet elaludni;)

Esetleg konyha, kertben, , autóban, próbafülkében...a lebukás izgalma ébren tartaná durrantás után is...talán:D

2017. júl. 18. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!