Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pénzkérdés, kivel van a baj?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pénzkérdés, kivel van a baj?

Figyelt kérdés
3 éve vagyunk együtt párommal, esküvőre készülünk, én vagyok a lány. Összeköltöztünk, de szüleimnél, mert én még tanulok. Egy hétvégés kiruccanásra készülünk, amit fele felében fizetünk (én alkalmi munkákból). Ő dolgozik, hozzá kell tenni az apukájánál van a műhelye (anyuka nincs). Rosszul esik neki, hogy megjegyeztem, jól esett volna, ha mindkettőnk helyett fizetne. Jól esne ha néha az lenne a természetes, hogy a leendő feleségének fizet, amikor az természetes, hogy apukájának fizet rezsibe, kajába stb. (segít, rossz anyagi körülmények). Nem engedheti meg magának...de nagyrészt az apukája miatt. Nem vágyok nagy dolgokra, félreértés ne essék, csak élményekre. Mit gondoltok? Mindig ez lesz?
2017. júl. 18. 22:51
1 2
 1/11 Diavolino44 ***** válasza:
87%

Akkor miert nme mondtad, hogy szeretnel, elmenni kiruccanni, nincs ra penzed, nem lenne-e gond, ha ezt most o fizetne.

En a sracnak adok igaz. Meg akkoris ha neked kevesebb a penzed, ha igy volt megallapodva, nem is ertem miert vagy felhaborodva.

2017. júl. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem vagyok felháborodva... Azért nem mondtam, mert akkor nem is mennénk, mert nem tudná kifizetni, mivel az apukáját tartja el (szinte)... Szeretném, ha én, mi ketten lennénk a fontosak, de azt hiszem az apukája lesz, mindig...
2017. júl. 18. 22:59
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Úgy gondolom, hogy ezt nem lehet elvárni senkitől,mert neki nem kell tekintettel lenni arra, hogy neked vagy a családodnak nincs annyi jövedelme.

Anno még egyetemista koromban volt egy barátnőm, akit az anyja nevelt, mindent megkapott otthon amit csak kért.

Soha nem felejtem el amikor elmentünk bulizni és 1 óra alatt olyan számlát hozott össze hogy nem tudtam kifizetni, pedig minden pénzemet elvittem magammal. Az irataimat hagytam ott zálogba majd mentem kölcsönkérni a rokonoktól ,ahol vendégeskedtünk. Amint hazaértünk Budapestre elbúcsúztam tőle, meg is indokoltam, amire csak annyit mondott, hogy kérhetett volna még pénzt az anyjától. Miután elköszöntem az anyja felhívott és megkérdezte mennyi volt a számla mert kifizeti, de nem fogadtam el csak elköszöntem.

Addig nyújtózkodj ameddig a takaród ér és minden apró szívességet köszönj meg amit a másik fél önzetlenül ad!!!!

40F

2017. júl. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
84%

Itt veled van a baj.

Haljon éhen az apja, hogy te wellnessezni tudj?!

Figyelj, csajok jönnek-mennek. Az egyetlen, aki egész életében ott lesz vele, az az édesapja. (És később a gyereke, természetesen.)

Nem luxuscikkeket vesz az apjának. Létszükséglet: mond ez valamit?

A hétvégi kiruccanás nem az!


Ha a felesége akarsz lenni, ideje, hogy családtagként tekints a leendő apósodra!

2017. júl. 18. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Tehát nincs annyi félretett pénze, hogy egyedül kifizesse a kinézett kiruccanást, te mégis ezt szeretted volna. Ez csak nekem tűnik paradox helyzetnek?

Amúgy egy párkapcsolatban az anyagi terhek is közösek. Hogy ezt ki hogyan oldja meg, az elég változó, de elvárás nem lehet, hogy majd mindent a másik fizet.

2017. júl. 19. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
80%

ha nem telik valamire, minek vágysz rá ?!

nem értem miért nem tudnak az emberek addig nyújtózkodni, ameddig a takarójuk ér

2017. júl. 19. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
65%

Te hülye vagy....

Bpcs szebben nem tudtam írni.

2017. júl. 19. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
50%

Még tanulsz, önálló jövedelmed nincs. Beleszólsz, hogy a párod mire költse a keresetét.

Annyit sajnálsz az apjától, hogy a rezsije be legyen fizetve, de az ingatlan azért majd jól jön, ugye?

Van rá pénzed, hogy a fele hétvégét te fizesd. A párodnak nincs rá pénze, hogy egyedül kifizesse.

Szerénykedsz itt, hogy "nem nagy dolgokra vágysz, csak élményekre". De azt fel tudod fogni, hogy 60 ezer forint kiadás egy hétvégére akkor is 60 ezer, ha egy hűtőmágnes nem marad belőle emlékbe?


Tipikus buta, pénzéhes liba vagy, aki irigyli a többi csajt, akik külföldről pakolják fel a képeket a Facebookra, meg fizeti nekik a pasi a horvát tengerparti nyaralást. Te meg kifogtál egy csóró pasit.


Szerencsétlen srác helyében kétszer is átgondolnám, hogy kell-e nekem ilyen feleség, aki az egyetlen élő szülőmtől megvonná a falatot, hogy eldorbézolja az árát.

2017. júl. 19. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
50%
Veled van baj. És akkor szerinted mit kellene csinálnia? Sorsára hagyni az apukáját? Miért akarod még te is lehúzni szegényt, hogy még neked is fizesse az élményeket? Fizesd a saját részed és pont.
2017. júl. 19. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
66%

Ha neked nincs pènzed, mièrt várnád már el mástól, hogy finanszírozza a hülyesègeidet???

Az esküvőbe se akarsz majd beszállni??? Azt miből fizetitek vagyis miből fizeti a pasid?

Nekem az is èlmèny, ha a pârommal lehetek, nem kell ehhez különösebb rongyrázás!


Bár az egész onnan indul ki, hogy te mèg tanulsz! Fittyfenèt nem tudsz a munka ès a pènz világáról, egy ingatlant fenntartani sem kèt fillèr. Úgyhogy ha èlmènyekre vágysz emeld meg a valagad ès lehet megkeresni a rávalót! Mindjárt nem lenne ekkora az igènyszint!

☺️

2017. júl. 19. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!