Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez normális viselkedés a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális viselkedés a feleségemtől? Hogyan segítsek neki?

Figyelt kérdés

Először is 2 gyerekünk születése után nagyon elhagyta magát. Legalább 20- 30 kg-t szedett fel összesen ahhoz képest mint amilyen a megismerkedésünkkor volt. Engem ez nem zavarna, mert szeretem így is, a gyerekeink anyja, és nagyon jó anya. De ami zavar, hogy borzasztó robbanékony lett az utóbbi időben, mindenen kiborul, veszekszik, kiabál velem, aztán sír, már alig merek hozzászólni... amikor jobb pillanatai vannak, és kérdezem, hogy mi a baj, miért ilyen feszült, akkor is sír, és azt mondja, hogy nézzem meg hogy néz ki, undorító, nem bír a tükörbe nézni, el fogom őt hagyni, stb... Mondtam neki, hogy menjen el nyugodtan edzeni, futni, ahová akar, leszek addig a kicsikkel, bele is kezd többször, de 2-3 hét után feladja mindig... Tízezreket költöttünk már Update élelmiszerekre, de egy darabig eszi, utána visszatér az eredeti rossz táplálkozási szokásokhoz, nem szik rendesen, nassolgta étkezések között, azt mondja nincs ideje külön főzni magának, amit meg is értek... de nem tudom mit tehetnék még. Csak azt látom nagyon elégedetlen magával, és nem az fogja megrontani a házasságunkat, hogy nem a régi az alakja, mert engem ez nem érdekel, és egyébként így is csinos, ad magára az öltözködést, sminkelést, frizurát tekintve, hanem az a feszültség ami emiatt benne van, és ami miatt folyamatosan veszekszik velem. Próbálok türelmes lenni, de hogy szó szerint mindenért ordibál már kezd sok lenni és nehezen bírom....

Itt sok kismama van, talán valaki volt ebben a cipőben amiben ő, mit tudnátok javasolni nekem?


2017. júl. 21. 10:23
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
12%
Vegyél egy láda sört azt minden este iszogatsz meló után. Azt nem zavar a hiszti, én így csinálom raszoktam a cigire is így cigivel és sörrel elucsorgok a teraszon.
2017. júl. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Lehet érdemes lenne egy pszichológus segítségét igénybe venni, mert sokszor lelki dolgok állnak a háttérben,ennek árulkodó jele, hogy zavarja is, csinálgat is dolgokat, de valamiért nem képes/hajlandó végig vinni egy ésszerű tervet. Én is elmondom nekem mi működött anno.

1. A mozgás öröm legyen és ne kötelesség. Most divat kondiba járni, de ha neki ez nem tetszik, nem kell bedőlni a "csak a guggolástól lesz jó feneked" szlogennek. Akkor fogja tudni rendszeresen végezni ha szereti csinálni,és nagy túlsúllyal nem sok mindent szeretünk csinálni, igaz? Néhány tipp: úszás, aquafitt, callanetics, sok séta, jóga, biciklizés stb. Válassza ki mi az amit így bír, és ha az csak egy gerinctorna eleinte, ám legyen. Csak csinálja rendszeresen. Az úszás azért is jó, mert az nem fáraszt le és nem zsigereli ki a testet, utána becsobban a jakuzziba, szaunázik és fantasztikusan fogja magát érezni.

2. Ivás: a cukros üdítőket dobni, a lightot is. Szokjon rá a vízivásra, esetleg gyógyteák cukor nélkül.

3. Evés: fokozatosan is lehet, eleinte csak a rágcsát, édességet elhagyni, utána a kenyeret, lisztes dolgokat. Az update nem rossz én rengeteget fogytam vele, de akkor csinálni kell, akkor már olcsóbb főzni. De pl a mai napig az update boltban veszem a saláta öntetet és a light puding port meg a túró rudit és ennyi bűnözés lazán belefér.


Igazából nekem a nagy változás akkor jött amikor elkezdtem frissen facsart zöldség és gyümölcs leveket inni, hiába a gyümölcscukor, fogytam és annyi energiám lett mint még soha. Mellette napi 1 max 2 x ettem, husit, halat,salátát, rizst, néha update tésztából egy kis tonhalas-sajtos kaját, friss zöldséglevest, spenótot meg tudom is én. Igyekeztem változatosan csinálni, de a megfelelő arányban készített zöldség-gyümölcslé kombó csodát tett.

2017. júl. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
54%

Haver felesége pontosan ugyanezt játszotta éveken keresztül, teljesen ko lett a kapcsolatuk. Megcsalta, elváltak. Rá 2 évre a volt feleség ledobott 20kg, ami korábban állítólag nem ment. Ez pusztán akarat kérdése, ezen te nem tudsz segíteni, esetleg egy szakember.

A nővéreméknél pont fordított a helyzet, ott a sógor hízott vagy 50kg az elmúlt 2-3 évben, már nem is szexelnek. Arra is fáradt, hogy felvegye a cipőjét ezért mindenhova papucsban jár még télen is.

Nem értem ezeket az embereket......

2017. júl. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
0%
Tisztán látszik, hogy nem is akar lefogyni, mert lusta és kényelmesebb sajnálni/sajnáltatni magát.
2017. júl. 22. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
68%
Utolsó, tisztán látszik, hogy annyi empátia van benned, mint egy lavórban.
2017. júl. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2017. júl. 22. 15:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!