Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy hete nem vagyok tul jol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy hete nem vagyok tul jol es nem szexeltunk a pasimmal, most megjott es igy nem fogunk. Azert haragszik ram, mert nem elegitem ki. De nem erzem tenyleg jol magam es nem elveznem a dolgot. Jogos a haragja?

Figyelt kérdés
2017. júl. 21. 14:21
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
36%

#10


Értem.

Tehát te is úgy állsz hozzá, hogy dögöljön meg a szomszéd tehene is?

2017. júl. 24. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
70%
Nem, de megertem ha a masiknak epp nincs kedve/vagy epp nincs jol, cserebe ö is megerti, ha eppen en vagyok beteg. Nem sertödök meg es nem követelözök es ö sem teszi. Lehet, hogy van akinek ez elkepzelhetetlen, nalunk müködik, es köszönjük, nincs panasz a szexualis eletünkre.
2017. júl. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
23%
Persze, hogy nincs. Tőkéletes. Köszönjük, hogy tudod, hogy mi hogyan gondoljuk! Majd ne lepődj meg.
2017. júl. 25. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
57%

Nem jogos

Egy kapcsolatnak működnie kell szex nélkül is.

Ez nem feltétlen szakító ok, de érdemes komolyan beszélni róla.

2018. febr. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
70%

Ez most komoly? Nem érti meg, hogy beteg vagy, és megsértődik, hogy ilyenkor nem akarsz szexelni? Neki talán lenne kedve lázasan, torokfájósan, szétrobbanó fejjel? El nem hiszem, hogy milyen emberek vannak.


Már csak arra lennék kíváncsi, hogy miért emelted ki ezt a kérdést fél év után. Remélem, nem azért, mert ismét egy ilyen helyzet áll fenn, és te még mindig nem dobtad ki.

2018. febr. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
47%

A baj az alapoknál van. Náéam a szex elsődleges célja hogy örömet okozzak vele a barátnőmnek és magamat adjam neki ajándékba.

Ha látom rajta hogy nem kívánja vagy nem élvezi akkor elmúlik a merevedésem is és kevem sem lesz a szexhez. Épp az pörget fel ha látom rajta hogy élvezi.

Egy önző fasszal vagy együtt aki nem szeret csak a szex kell neki belőled.

2018. febr. 9. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
69%
Minek vagytok még mindig együtt??!
2018. febr. 9. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
69%

A szexnek az a lényege egy kapcsolatban,hogy mindkét fél benne legyen és élvezze.

Nem prosti vagy,akinek kutya kötelessége kielégíteni a másikat.

Ugyanúgy számít egy kapcsolatban,hogy te is élvezd és akard.

Megmondom őszintén ha megvan a menstruáció,akkor a legtöbb nőnek iszonyatos görcsei vannak,fáj a hasa, sokszor hányingere is van. Ki akarna úgy orális szexet, hogy hányingere van pl? Vagy csak rossz a közérzete és arra vágyik,hogy lepihenjen és elmúljon.

Ha ezt nem érti meg a pasi, meg van sértődve és haragszik rád, akkor én kukába tenném.

Mi lesz,hogyha terhes leszel és nehéz terhességed lesz, már a terhesség alatt sem fog úgy menni a szex, mint előtte?

Vagy ha terhesség után nem csak 6 hétig nem tudtok szexelni, hanem akár hónapokig nem, mert komplikációk lépnek fel és még a szülés után is műtétek és további varrások várnak rád?

Simán elképzelhető,hogy szülés után hónapokig nem szexelhetsz.

Akkor mit csinál?

Ha 1-2 hetet nem bír ki, anélkül,hogy ne haragudjon rád..

Szerintem szánalmas, egy kapcsolatban meg kéne értenie, hogy ember vagy, lehetsz beteg, lehet rossz kedved akármi, nem mindig a szex az elsődleges.

Mi elég rendszeresen élünk nemi életet, gyerek sincs még tervben. De volt egyszer egy betegségem, gyulladásom, ami miatt kb 2 hónapig nem volt szex, iszonyatos fájdalmaim voltak még utána is. Nem volt egyszerű, de egyértelműen kitartott mellettem a párom, mert nem csak ürítésre tart..

2018. febr. 9. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!