Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férjemtől egy doboz csokit,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjemtől egy doboz csokit, és egy ezer ft-os parfümöt kaptam születésnapomra, egy használt ajándékzacskóban?

Figyelt kérdés
Nektek ez hogy esett volna? Tavalyira semmit nem kaptam. Jogosan esik ez rosszul? Anyagiakkal nincsenek gondjaink.
2017. júl. 21. 19:52
1 2 3 4 5 6 7
 11/67 anonim ***** válasza:
76%

De van, és nem is szrnak a másik fejére...

csak nem a pénz vagy az ajándék nagysága alapján ítéljük meg az embert, hanem a gesztus a lényeg.

főleg ha amúgy megvan mindenük, mivel nincsenek anyagi gondjaik.

nagyon nehéz vkinek ajándékot venni, mikor már több éve együtt vagytok, mert már mindent megvettetek közösen...

ilyenkor igenis egy doboz csoki tökéletesen kifejezi, hogy gondolsz a másikra, nem felejtetted el az ünnepet, és szereted őt.

2017. júl. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/67 anonim ***** válasza:
33%
Velem meg az történt hogy kérdezte pàrom (exem) hogy mit kérek szülinapomra. Mondta hogy parfümöt, de ÉN szeretném kiválasztani mert eddig csak ajándékba kapott parfümjeim voltak. Erre mi történt? Ő választott nekem parfümöt az anyucikàjàval... 25 volt akkor...
2017. júl. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/67 anonim ***** válasza:
76%
Már meg ne sértődj, Kérdező, de az ajándék árát firtatni a lehető legnagyobb taplóság...
2017. júl. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/67 anonim ***** válasza:
68%
Ajándék lónak ne nézd a fogát. Ha a tavalyira nem kaptál semmit, akkor határozottan fejlődőképes az úriember. Nyilván ízlésesebb lett volna egy szál rózsa, de a csoki is szuper, és tök jó, hogy megemlékezett a napról ajándékkal a tavalyival ellentétben. Nem értenek a pasik a vásárláshoz, ne vedd a szívedre!
2017. júl. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/67 anonim ***** válasza:
68%
Kérdező valami reakció? Vagy nem véded meg magad? Vagy csak beböfögted ezt, hogy hangulatot kelts? Mert akkor én bátorkodom jelenteni, ugyanis értelmetlen kérdés.
2017. júl. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/67 anonim ***** válasza:
60%

Egyrészről a férfiaknak nem erőssége az ajándék eltalálása.Másrészről meg, talán legközelebb próbálj meg neki segíteni, h ennek vagy annak örülnél.Nálunk a férjemmel ez úgy működik -kölcsönösen, hogy a szokásos, szükséges dolgok megvétele mellett az ajándékok az élmények ;)

Érted, ugye?

Egyébként, sztem mond meg, h nem esett jól és legközelebb másképpen szeretnéd, de ne duzzogj látványosan, mert azt egy férfi sem szereti és érteni sem fogja, h mi bajod van.

2017. júl. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/67 anonim ***** válasza:
75%

Mert mit szerettél volna?? Mosógépet, vasalót? Háztartási gép nem ajándék..(nekem) Utazás? Ruha? Kevés férfi tudja, milyen göncöt szeretnénk, hiszen sokszor még magunk sem.

Válaszodra: nekem jól esett volna, a szándék a lényeg,és örültem volna, ha újságpapírba csomagolja, vagy éppen semmibe. Nem számít. Ne keress bajt ott, ahol nincs.

Ui: Isten éltesen!! :)

2017. júl. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/67 anonim ***** válasza:
82%

Nekem jólesne, de a semmi, amit "kapni" szoktam, az is tökéletes. A párom szeret és kompatibilis velem, ez így tökéletes.


Van, aki máshogy áll hozzá, persze. De akkor talán beszéljétek meg. Lehet, hogy nem tudja, hogy te ki tudja, milyen csodát vártál vagy elmondhatja, hogy az ajándék értéke és az irántad érzett érzelmei között nincs összefüggés vagy nem tudom, mi a problémád az ajándékkal.


A használt ajándékzacskót értékelném, minek hulladékot termelni, ha nem muszáj? Gondolom, nem ócska vagy szakadt, csak nem újonnan vette sokunk szerint tök feleslegesen.


Amit itt írtak, hogy vegánnak húst, na az egészen más. Az válóok. Egyértelmű kinyilatkoztatása, hogy kutyába se vesszük a másikat vagy semmit nem tudunk róla vagy hülyék vagyunk. Egyik sem szimpatikus.

2017. júl. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/67 anonim ***** válasza:
71%

Figyelmességet (is) pénzben mérsz? Főleg, ha egyébként anyagiakkal nincsen gondjaitok? Szülinapok ajándékosztásról, illetve azok pénzben mérhető értékéről szól?

Mint óvis- kisiskolás korban?

Egykor el ne juss(atok) addig, míg annak is örülnél, ha egyáltalán eszébe jut a jeles dátumon, hogy köszöntsön, akárha csak egy puszival, pár kedves szóval, figyelmességgel, pár szál virággal!

Vagy oda ne üresedjen a kapcsolat, amikor ajándékautomataként néhány százezerért a lábad elé önt mindenféle szépet-és jót... csak hogy ne reklamálj és békénhagyd őt a következő "kötelező" szülinapig! Becsüld meg az ezévi ajándékaidat. Főleg, amíg a 365-ből 365 napotok akár pirosbetűs ünnep is lehet. Nem csak a szülinapod.

2017. júl. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/67 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem meg jogos a kérdező csalódottsága csak a nők baromira alacsonyra teszik a lécet a pasikkal szemben... És most itt nem az ajándék értékén van a hangsúly hanem hogy ettől személytelenebb ajándék kb. nincs...
2017. júl. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!