Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férjemtől egy doboz csokit,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjemtől egy doboz csokit, és egy ezer ft-os parfümöt kaptam születésnapomra, egy használt ajándékzacskóban?

Figyelt kérdés
Nektek ez hogy esett volna? Tavalyira semmit nem kaptam. Jogosan esik ez rosszul? Anyagiakkal nincsenek gondjaink.
2017. júl. 21. 19:52
1 2 3 4 5 6 7
 21/67 anonim ***** válasza:
92%

Mi ez mar megint a "Ferfiak nem tudnak normális ajandekot venni"?

Miert nőknek kulon szerve van a tökéletes ajandek megtalalasara vagy mi a halalom ez az általánosítas???

Csak mondom, hogy ez rohadtul nem nem fuggo hanem szemely fuggo

2017. júl. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/67 anonim ***** válasza:
82%

#17 :D a mosógéppel ,vasalóval meg az lenne a baja hogy szexista ajándék, és azt sugallja, a nőnek a konyhában a helye :D

Jó lett volna, Kérdező, ha esetleg beszélsz róla neki előzetesen, mit szeretnél kapni születésnapodra, vagy minek örülnél. Néma gyereknek anyja se érti a szavát. Lehet hogy házasok vagytok már X éve, de ettől még nem fog tudni gondolatolvasni. Én például parfümöt nem használok, de a csokoládét igen szeretem. Tehát a születésnapom előtt mondjuk megemlítem a páromnak, hogy megjelent egy tök kircsi fsza új játék, a "Jew Killer 2 - Israel Nukage", ebből ő venni fogja az adást, és parfüm helyett mondjuk megkapnám tőle a Jew Killer 2-t.

Anyagi szempontból pedig tényleg igencsak proli dolog megítélni az ajándékokat.

2017. júl. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/67 anonim ***** válasza:
91%

Nekem nem esett volna rosszul. Szülinapomra a kedvenc csokimból kaptam egy csomót. Igaz, mi megbeszéltük, hogy mit ajándékozunk egymásnak.

Ha nálatok ebből probléma van, miért nem szólsz neki? Az a szegény ember így sose fogja tudni, mit vársz tőle.

2017. júl. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/67 anonim ***** válasza:
80%
A tavalyi semmihez képest komoly előrelépés! De neked ez se tetszik...Mint a nejem. Ruhát ne, csokit ne, ékszert ne(nem szereti), virágot ne, telefont ne, háztartási gépet ne, kozmetikumokat ne...mi marad? Nagyölelés puszival.
2017. júl. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/67 anonim ***** válasza:
41%

Mennyi paraszt van itt... Gyakorlatilag azt állítjátok, hogyha a parkban felszed egy adag kutyasz_art és azt adja egy tacskós szatyorban, annak is örülni kellett volna, mert a gesztus. Hát rohadtul nem. Nem kell tízezrekért ajándékot venni, de ez a nesze b+, örülj hogy lyuk van a s_eggeden hozzáállás gusztustalan. A "férfiakat" meg nem kell mindenért mentegetni, hogy hát jajj ő csak egy szegény férfi, örüljünk, hogy a légzés sorrendjével tisztában van.

Szerintem ha valaki szereti és ismeri a párját, akkor egyszerűen nem lehet probléma, hogy olyasmit adjon neki, aminek őszintén tud örülni.

2017. júl. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/67 anonim ***** válasza:
75%

Komolyan mondom, annyira elnéztek mindent a férfiaknak, mintha fogyatékos kisgyerekek lennének.


Azzal, hogy olyat veszel a másiknak, amit szeret, azt fejezed ki, hogy figyelsz rá, és érdekel, hogy örömet szerezz neki. Másként semmi értelme az emberi kapcsolatoknak, ennyi erővel én is lekaphattam volna valami szart egy polcról, de a férjed ismerjen már jobban, mint egy vadidegen.


Ha nincs pénze, mondja meg, hogy 1000 ft értékben mit szeretnék, és mondom azonnal.

2017. júl. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/67 anonim ***** válasza:
58%

Jól esett volna. Én nem szoktam nagy ügyet csinálni az ajándékokból, örülök, hogy kapok.

A férfiak amúgy tényleg híresen rosszak ajándék eltalálásában. A párom ezt megoldja úgy, hogy elébe megy a dolgoknak, és elmegyünk együtt, és megveszi nekem, amit szeretnék (nem nagy dolgokra kell gondolni).

Talán legközelebb utalgass rá, hogy mit szeretnél kapni.

2017. júl. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/67 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem ( bár a kérdező eltűnt és jó lenne, ha valamit hozzászólna) arról van szó, hogy a férje csak úgy odavetette, elintézte valamivel. A kérdező érzi, hogy nem stimmel a kapcsolatuk és minden érzelem nélkül oda ba@ valamit a férje. Többet ért volna egy szál virág és kettesben egy séta, elnyalni egy fagyit, vagy beülni egy kajáldába, vagy akármi, csak érezze, hogy a férje tényleg szereti és fontos neki. Javítson ki a kérdező, ha nem így van!
2017. júl. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/67 anonim ***** válasza:
52%

Na, ezért sem érdemes megnősülni.

Ha a gesztus nem számít, akkor mi igen? Őrületes elégedetlenség-spirálba kerültek az emberek :(

2017. júl. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/67 anonim ***** válasza:
60%

#29, sajnos egyet kell értenem veled. Az emberek kollektive ehhez értenek a legjobban: az elégedetlenkedéshez. És látod, akinek ez nem tetszik, azt leparasztozzák. Fantasztikus egy világot élünk, emberek.

Most kimentem okádni.

2017. júl. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!