Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férjemtől egy doboz csokit,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjemtől egy doboz csokit, és egy ezer ft-os parfümöt kaptam születésnapomra, egy használt ajándékzacskóban?

Figyelt kérdés
Nektek ez hogy esett volna? Tavalyira semmit nem kaptam. Jogosan esik ez rosszul? Anyagiakkal nincsenek gondjaink.
2017. júl. 21. 19:52
1 2 3 4 5 6 7
 31/67 anonim ***** válasza:
79%

Szóval ha te szereted a rock-ot, és kapsz egy DJ Akárki CD-t, akkor eszedbe sem jut, hogy miért kaptad? Ha a szülinapodon elvisz egy szusiétterembe, mikor utálod a halat és húsos ember vagy, az a fontos, hogy valamit hozzád vágtak?


Mert inkább kapjak hullámcsatot 300 forintért, mint mondjuk horgászfelszerelést ki tudja, milyen drágán.

2017. júl. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/67 anonim ***** válasza:
95%
A ferjem mar a kapcsolatunk elejen mondta, hogy nincs erzeke az ajandekvasarlashoz, ezert szulinap, nevnap elott utalgassak ra, hogy minek orulnek. Egyszer a nevnapom elotti heten veletlenul megjegyeztem, hogy elkelne egy uj wc pumpa. Erre kaptam nevnapomra egy gyonyoruen becsomagolt wc pumpat. Maig emlekszem ra, pedig jopar eve volt. Az embernek jol esik, ha figyelnek ra. :)
2017. júl. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/67 anonim ***** válasza:
48%

#32 na látod! Mondtad, mi kell, ő pedig beszerezte! Na ezt szeretem, életrevaló nő vagy!

Most komolyan, akkora nagy rakétatudomány megmondani kerek perec, hogy ki mire vágyik?

Jöhetnek bátran a piros kezek, mindegyik visszatér a feladóhoz.

2017. júl. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/67 anonim ***** válasza:
88%

Nem az. De teljesen más valakinek a szájába rágni, mit szeretnél, és ezerszer jobban hat legalábbis rám, ha emlékezett valamire, amit megláttál.


A legjobb barátnőm vett nekem egy medált a 18. szülinapomra. Mindketten nézegettünk cuccokat saját magunknak, észre sem vettem, hogy figyeli, amit nézek.


Mikor kibontottam, olyan boldog voltam, hogy soha nem fogom elfelejteni. Az érzés, hogy valaki szeret annyira, hogy figyel, mikor nem is tudsz róla... csak egy olcsó kis bizsu volt, de olyan fontosnak és annyira szeretve éreztem magam.


És ő "csak" egy barátnő. Én szeretem boldoggá tenni azt, aki mellől a sírba megyek majd. De az nem egy olyan ember lesz, aki szerint a bárminek is örüljek. Akkor nem is engem szeret.

2017. júl. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/67 anonim ***** válasza:
76%

Most mi a gond?

A, az ajándék, vagy a

B, a használt ajándékzacskó?


Én nem nyafognék ilyenért, mert gondolt rám, másrészt mi is olyan ajándékzacsit használunk, amit már az előző években használtunk. Ez lenne a legkisebb gondom...

Ha tavaly nem kaptam volna semmit, akkor meg pláne, hogy örülnék neki, hogy most végre gondolt rám.

2017. júl. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/67 anonim ***** válasza:
54%
Egy doboz csoki bőven elég szülinapra. Nem kell hisztizni. Mondjuk rák jegyű embertől - főleg a nőtől - nem is várok mást. Nagy türelem kell hozzátok.
2017. júl. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/67 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok választ! Valóban nem fejtettem ki részletesebben... nem az ajándék értéke zavar, hanem az, ha már ennyire személytelen ajándékot adott, amit látszik, hogy az utolsó pillanatban kapott le valamilyen polcról, akkor legalább ne a kategória leggagyibb változata legyen. Nem hiszem, hogy van itt olyan nő, aki örülne egy büdös kínai parfümnek. Vagy egy agyonhasznált, férfias-mintás papírzacskónak. Ennél az is jobb lett volna, ha rajzol valamit. Szerintem, ez megalázó. Én mindig gondolkodom rajta, hogy minek örülne. Amúgy még soha nem kaptam tőle ajándékot, egy-egy szelet csokin kívül, de ez sem gyakori. Szerintem, ha már valamire utalgatni kell, akkor ez az ajándékozás-dolog pont a lényegét veszíti el. Magától miért nem jut el oda, hogy talán jól esne, ha legalább születésnapomon egy kicsit több lenne az odafigyelés? Ez tényleg olyan nagy elvárás. Pár éve vagyunk csak együtt, friss házasság.
2017. júl. 21. 21:57
 38/67 anonim ***** válasza:
63%
Ez kb olyan, hogy ha szereted a párod, a kedvencét főzöd meg, nem egy olyan kaját, ahol épp kinyílik a szakácskönyv.
2017. júl. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/67 anonim ***** válasza:
47%

"Ha a gesztus nem számít, akkor mi igen? "


Hát, ez nem igen gesztus. A kötelező, tudjuk le ajándékkategória.

Mi elszoktunk menni vacsizni vagy főzünk egymásnak és olyan ajándékot veszünk, aminek valóban örül másik, nem ilyen teljesen személytelent.


1000 Ft-ért nincs parfüm, csak kínai löttyök (talán az sem), amiket tuti nem fújnék magamra.

2017. júl. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/67 anonim ***** válasza:
91%

Megy a ferdítés látom nagyon. Jujj a gonosz elégedetlenkedő nők, hát nem örül az első sz_arnak amit hazafelé megláttam a benzinkúton, hurr-durr.

Nem az ajándék pénzbeni értéke a lényeg, hanem hogy azt érezze tőle az ajándékozott, hogy szeretik és törődnek vele. Biztos sokaknál van, nálam is, tele a kamra különböző díszdobozos csoda italokkal, meg ilyen olyan ajándékcsomagokkal, amik évek óta keringenek a rokonságban meg az ismerősi körben, mert nem kellenek a kutyának se, de hát ugye alkalmakra illik vinni valamit, aztán mindig tovább adjuk. Ez nem is gond a távoli nagynéni, a századik unokatestvér meg a 10 éve nem látott évfolyamtárs esetében. Mert ezekben az esetekben tényleg csak a gesztus a lényeg.

De azért így 15 év után szarul tudna esni, ha a férjem annyira nem ismerne és leszarna, hogy nem tudná mivel tud örömöt okozni. Mert nem tudom ki hogy van vele, de szerintem az ajándék lényege, hogy örömöt okozzunk. De lehet csak én vagyok ilyen maradi felfogású.

2017. júl. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!