Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti megengednétek a párotoknak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megengednétek a párotoknak, ha fesztiválozni megy, hogy kizárólag ott félrelépjen?

Figyelt kérdés

Több éves kapcsolat, kihűlt már az a nagy szenvedély, próbáltuk sokszor, sokféleképpen visszahozni, de sosem lesz ugyanolyan. Tudom, hogy vágyik más nőkre is.

Tudom, most sokan szakítást javasoltok, de semmi garancia nincs rá, hogy ne legyen ugyanez a következő kapcsolatban is 10 év után.. utána meg már teljesen kifutott az ember az időből..27N 29F


2017. júl. 21. 22:27
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
6%
Ne izgulj 10 es felfogom jelenteni a 0 %olót is rágalmazàsèrt ès becsület sèrtèsért
2017. júl. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
2%
Csak viccelek de komolyan nem tartom etikusnak
2017. júl. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
76%
Nem. De nem is pazarolnám az életem egy rossz kapcsolatra. Én 7 éve vagyok együtt a párommal, és minden nap egyre jobban szeretem.
2017. júl. 22. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Sunshinedoll ***** válasza:
91%

Nyilván nem lol.


De most komolyan azért maradsz valakivel, aki félre akar lépni, meg akivel nem kívánjátok egymást, mert 27 évesen azt hiszed, eljárt feletted az idő? lmao

2017. júl. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!