Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogos a kiakadása/kiakadásom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos a kiakadása/kiakadásom?

Figyelt kérdés

Megpróbálom röviden leírni.

Előzmény: 5 éve vagyok együtt a párommal. Én nem vagyok egy társasági ember. Szeretek egyedül lenni. Nincsen nagy baráti köröm. Régebben mikor még suliba jártam akkor azért több barátnőm volt viszont az évek alatt lecsiszolódtak... Van egy régi legjobb barátnőm ő viszont külföldre költözött. Nekem nem fontos, hogy körül legyek véve folyamatosan barátokkal. Na itt jön a gond. Barátomnak igazából szintén lecsiszolta az idő a barátait. Mára szó szerint 2 ember maradt, de mondhatjuk velük sincs jóba. Ő viszont nehezen viseli. (Facebookon fűzi a lányokat ugye kevés sikerrel mert senki nem áll vele szóba) Fiatalabb korában nagy társasággal mentek mindehova, most meg általában kettesben vagyunk. Minden egyes alkalommal ha elmegyünk valahova (főleg nyáron) veszekedés a vége, hogy nekem miért nincs nagy baráti köröm. De neki csak olyan baráti kör kell, ahol fiatal jól kinéző lányok szerepelnek. Hívtam már el pár barátnőmet de azokkal mindig összeveszett és én voltam a hibás, hogy miért ilyenekkel állok szóba.



Na és akkor itt jött a tegnapi sztori.

Végre elmentünk (nagy győzködés után) strandra kettesben. (Mert bármi programot kitalálok mozi,koncert mindig azt mondja majd ha többen leszünk elmegyünk)

Végülis ott el is voltunk, de mikor jöttünk haza kiszúrt egy csajt aki oda is egyedül ment meg a strandról vissza is. (Egy pici strand)

Megálltunk, hogy kérdezzek már tőle valamit, hogy lehet egy városban lakunk... és akkor eljönne velünk valahova. Megmondtam már akkor is neki, hogy engem ebből hagyjon ki. De csak megvárta (mivel ő gyalog volt mi meg kocsival) és kérdezett tőle, hogy xy helyet merre találjuk. Elmondta a csaj majd ugye mivel nem mert többet kérdezni beszálltunk az autóba és továbbmentünk. Utána megint félreállt, hogy menjek oda hozzá én és mondjam meg neki, hogy nem találjuk azt a helyet kísérjen el minket (autóval). Megmondtam, hogy biztos én nem csinálok ilyet.

Ezen ő úgy kiakadt, hogy végig ezt hallgattam tőle hazafele, hogy milyen szemét vagyok, mert direkt szívatom őt. Azóta nem beszéltem vele.

Nem is tudtam aludni, mert olyan ideges voltam.


Nem tudom, hogy tudnám jobban kezelni a helyzetet?


Valaki volt ilyen helyzetben?


22l


2017. júl. 22. 09:33
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Hallod mit tud ez a csavo hogy ennyire hagyod magad? Te jo isten.
2017. júl. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező 😃-géssel asszem mindent leírtam.
2017. júl. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
100%

😨 😱

Atyaég!!!

Ilyen kapcsolat is létezik??? 😂

2017. júl. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Te komolyan ennyire ostoba vagy?


Nőj fel, és rúgd ki a fenébe ezt az állatot, aztán menjél el pszichológushoz, aki helyretesz ott belül.

2017. júl. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

aztarohadt!!!!

hihetetlen milyen retardált emberek vannak...de te se vagy normalis hogy ilyeneket elnezel neki...

te jo eg eszem megall :((

2017. júl. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
sokkot kaptam amúgy nekem sincsenek barátaim ahogy a barátomnak sincs sok se ezt sose vágtuk egymás fejéhez .. ketten is el lehet lenni
2017. júl. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Milyen kapcsolat az ahol egy lány azt mondja ha csajozni akar mennyen a haverjával. Szerintem te se szereted őt. Mert ha szeretnéd akkor kiakadnál ezeken amiket ő csinál. Mert ő tuti nem szeret de még tisztelni se tisztel. Aki más nők után kajtat ugy h ott a barátnője az nem is szeret. Milyen kapcsolat ez?!
2017. júl. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!