Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom egyáltalán nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom egyáltalán nem féltékeny. Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés

Több éves kapcsolat és örülök neki, hogy teljesen megbízik bennem, de azért jól esne,ha kicsit érezném rajta, hogy félt engem vagy valami.

Volt màr olyan, hogy egy haverja úgy írt ràm "szia gyönyörüm" és csak röhögött rajta vagy pl: egy régi osztàlytàrsam (fiú) moziba hívott és nem értette miért nem akarok nélküle menni.

Tegnap egy munkatàrsam csak úgy meglepett egy nagyon szép csokor viràggal, de nem akartam haza hozni, mert érdekes helyzet, de azért elmondtam a baràtomnak, aki annyit reagàlt rà, hogy "hàt, de te utàlod a vàgott viràgot" aztàn màr beszélt màsról. Megsem kérdezte kitöl vagy miért kaptam. Megbizok én is benne,de ha ö csak úgy kapna egy üveg piàt valami csajtól biztos idegesítene és zavarna. De ö azt mondja ezek a dolgok nem érdeklik,ami tök jó...de zavar.

Szerintetek melyikönkkel van a gond?


2017. júl. 27. 20:13
 1/4 anonim ***** válasza:
47%
Veled.
2017. júl. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

kb. :/

31/f

2017. júl. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Bocs, de ez a nekunk noknek semmi se jo kategoria. Annak jobban orulnel, ha meg a buszsofornek se koszonhetnel, mert a pasidnak az mar megcsalas???

Bizik benned. Orulj neki, hogy ennyire. Veled van a baj szerintem. Megis mi van abban, ha kaptal viragot? Figyelj, van egy olyan filozofia, hogy engedd el, es nem akar majd elmenni. Ha magahoz lancolna, ki akarnal szabadulni a kotelekbol.

Az en exem tanciskolaba jart az egyik baratnojevel, mialatt egyutt jartunk /azert nem velem, mert tavkapcsolat volt es csak hetvegen tudtunk tslalkozni, es egy pillanatra se merult fel, hogy ebben barmi rossz lenne.

2017. júl. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Veled van a baj, mert nem érzed, hogy mekkora kincs van a kezedben. Végre egy férfi, akinek helyén az önbizalma, nem akar irányítani, korlátozni, ellenőrizni. Ha ezt nem becsülöd meg, akkor nem is érdemled meg.


>de ha ö csak úgy kapna egy üveg piàt valami csajtól biztos idegesítene és zavarna


Hát ez elég baj. Azon dolgozz, hogy olyan legyél, mint a párod.

2017. júl. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!