Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom nem hozott nekem szuvenírt?

Figyelt kérdés

Elment szüleivel nyaralni 1 hétre Ausztráliába, de nem hozott nekem ajándékba semmit,de más országból mindig szokott. Szerintük ez nem normális...

Szerintetek nem szeret?

23L



2017. júl. 27. 20:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
65%
Ki az a hülye, aki 1 hetre megy nyaralni Ausztraliaba? :"D
2017. júl. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
61%
Ki szerint nem normális?
2017. júl. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
a szüleim szerint ez gáz, hogy nem kaptam tőle semmit.
2017. júl. 27. 21:08
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is gáz:/
2017. júl. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Micsoda problémák. Mondd meg neki, hogy zavar, hogy nem hozott ezúttal semmit, beszéljétek meg.
2017. júl. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
én sem vágom mi az h 1 hét :D ha már az ember a világ túlsó felére utazik, akkor 2-3 hét a minimum. szerintem :D meg hazaúton lehetne nyomatni egy thaiföldet-indonéziát ilyesmi. Ausztráliában sem kellemes a tél, csak enyhe, takony, mint nálunk az ősz.
2017. júl. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Úgy gondolom nem ez volt a kérdés :'D
2017. júl. 27. 22:12
 8/11 anonim ***** válasza:

Hát mit akartál, mit hozzon? Madárpókot, skorpiót, krokodilt? :D

Nem amúgy, szerintem nem gáz.

2017. júl. 28. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát nézd! Számomra furcsa, hogy ezen ennyire kiakadtál.

Nagyon sok férfi van, aki nem figyelmes (vagy nem mindig figyelmes) a barátnőjével.

Itt szerintem, nem az a lényeg, hogy nem hozott ajándékot és ez azt jelenti, hogy mar nem szeret.

Ítéld meg abból, hogy hogyan viselkedik veled a mindennapokban. Ha jó vele, szerelmesek vagytok, akkor örülj a BARÁTODNAK, hogy visszatért Mo-ra és újra együtt vagytok.

Esetleg tehetsz rá célzást, hogy örültél volna egy kis ajándéknak, talán legközelebb majd jobban figyel erre.

2017. júl. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm :)

Igazából engem annyira nem zavar, anyámék voltak fennakadva rajta.

2017. júl. 28. 10:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!