Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék abban a helyzetbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék abban a helyzetben, ha a párom nagyon tehetős családból származik, én meg nem?

Figyelt kérdés

5 éve vagyunk együtt, én 22/(F) ő pedig 20 éves.

Állandoan azzal cseszeget hogy menjek velük nyaralni augusztusban két hétre.(Náluk a nyaralás repülő,5 csillag,all inclusive 10 nap)


Én ezt egyáltalán nem engedhetem meg magamnak, csoró családból jövök, plusz egyetemista vagyok(matek msc) és egyáltalán nincs mellette időm dolgozni, csak az ösztöndíj+szoctám+demonstrátori pénz jön a megtartott óráim után.

Nagyon elegem van már ebből, mert nem látja, hogy engem is nagyon bánt, hogy ennyire rosszul állok anyagilag, de a kutya sem tud támogatni..És ez hogy állandóan emlékeztet, nagyon sérti az önbecsülésem.Mit tennétek a helyemben?



2017. júl. 29. 15:15
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Ha állják akkor menj el és élvezd minden cseppjét.

Amúgy üdv kolléga,szerintem told a melót inkább PHD-z mellette,aludj kicsivel kevesebbet.

Igen a pénz mozgat mindent,de szerencsés vagy hasznàld ki dolgozd ki magad,aztàn majd te viszed el a Karib tengerre simàn.

2017. júl. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!