Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megvert a baratom most az elobb ha elmegyek a rendorsegre feljelentest tenni kezdenek ezzel valamit vagy folosleges ez?

Figyelt kérdés
Megtepte a hajam..Annyira fojtogatott,hogy azt hittem mindjart megfulladok a szo szoros ertelmeben,okollel fejbevagott ha visszamertem utni meg nagyobbakat kaptam..Elakarok menni a rendorsegre feljelentest tenni de nem tudom,hogy kezdenenek ezzel valamit vagy sem? A nyakamon nemlyik helyen halvanyan lila folt van..
2017. júl. 29. 20:54
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
Menj el most igen foglalkozni fognak a dologgal csak menj el
2017. júl. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
45%
Futás a rendőrségre,az a gyökér meg haljon meg. Nőt nem ütünk, férfit annál inkább!!!!!
2017. júl. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:
Nem vagyok gyerek csak o elherdalta a fizeteet es 120ezerbol nehez a benzint finanszirozni mert videkre jar dolgozni,nehez berletet es kajat venni pluszba a szukseges dolgokat es mindig felelotlenul koltekezik,allandoan azt veszem eszre h egyik naprol a masikra egyre jobban kevesebb a penz mert neki erre kell arra kell es akkor en meg nem is vettem meg semmit a kajan kivvul...es nem csak en mondom azt h szorja a penzt hanem kivulallok is ezt mondjak.
2017. júl. 29. 21:34
 14/29 A kérdező kommentje:
Amugy meg igen tudom h maximum egy verest kapok ha feljelentem mert az arcomba orditotta ha fel merem jelenteni meg jobban megfog verni... Es kivel veressem meg? Ha megveretem akkor is tudja h az en kezem van a dologban akkor ia ugyanott vagyok h megver ha elkap
2017. júl. 29. 21:36
 15/29 anonim ***** válasza:
100%
Menj a rendőrségre, aztán ott ha elmondod hogy se pénzed semmid akkor ők elvisznek a kórházba látlelet miatt. Aztán azzal majd elmennek a párodhoz és alaposan a körmére néznek. Utána már nem lesz gond.
2017. júl. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%

Menj el orvoshoz látleletet vetetni!

Biztos meg lehet vele beszélni, hogy ha fizetni kell, akkor fizukor beviszed, vagy tegyen ő hivatalból feljelentést.

Nem hiszem, hogy ez pénz kérdése.


Aztán húzz el onnan akárhová! Kollégád, vagy a szüleid, vagy bárki. Ha most visszamész, akkor a pasid csak tovább fog ütni.

Ilyen alakkal kezdeni se lett volna szabad. Olyan gyorsan szabadulj meg tőle, ahogy lehet!

2017. júl. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%
Először is hívd fel a szüleidet, mondd el, hogy gáz van. Aztán menj be a legközelebbi kórházba látleletért. A látlelettel menj a rendőrségre feljelentést tenni. Ez alatt az idő alatt a szüleid is tudnak gondolkodni, hogyan tudnak segíteni. A helyedben elmondanám mind a kórházban, mind a rendőrségen, hogy nincs hova menned. Hátha tudnak ajánlani valami átmeneti szállót. Legyél nagyon erős.
2017. júl. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
6%

tipikus nyári szüneti kérdés.

majd egyből a gyikre ír ki egy ilyen kérdést nem?

ne legyetek már ennyire verebek pls...

2017. júl. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
87%
Nem szabad visszamenned oda semmikeppen, maximum rendori kiserettel!!! Mi van, ha legkozelebb nem all le idoben a fojtogatassal peldaul? Hmm?? Ez nem jatek, egy ilyen allattol kitelik, hogy meg is ol!!!
2017. júl. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
Kicsit utána néztem. Az OKIT szervezet nonstop hívható. Ingyenes segélyvonaluk van. Ők foglalkoznak otthonról menekülő nőkkel.
2017. júl. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!