Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megvert a baratom most az elobb ha elmegyek a rendorsegre feljelentest tenni kezdenek ezzel valamit vagy folosleges ez?

Figyelt kérdés
Megtepte a hajam..Annyira fojtogatott,hogy azt hittem mindjart megfulladok a szo szoros ertelmeben,okollel fejbevagott ha visszamertem utni meg nagyobbakat kaptam..Elakarok menni a rendorsegre feljelentest tenni de nem tudom,hogy kezdenenek ezzel valamit vagy sem? A nyakamon nemlyik helyen halvanyan lila folt van..
2017. júl. 29. 20:54
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
19es, remélem tudod, hogy emberéletekbe kerülhet ez a hozzáállás, amit képviselsz.
2017. júl. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
0%

"A nyakamon nemlyik helyen halvanyan lila folt van.."


Akkor téged agyonvertek. Ez fix. Legalább száz évet kap érte.


(Ekkora kamut!)

2017. júl. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
57%

Hagyjátok, ne erőlködjetek.


Bármibe lefogadom, hogy a következő hozzászólása az lesz, hogy nem szakított a pasival, már minden oké, mindent megbeszéltek. Szeretjük egymást, csak eldurrant az agya, meg hát tulajdonképp meg is érdemeltem.


Mintha ezt a dolgot megoldaná a megbeszélés. De minden ilyen hülye kiscsaj ezt a rizsát tolja, ha megverik. Azért vagyok olyan biztos a dolgomban, mert ha ő most tényleg megijedt volna, besokallt volna, akkor azonnal szakít.

2017. júl. 29. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
70%
Valahogy biztos, hogy ez lesz, hiszen nincs senkije, csak a szülei vidéken.. Elmegy 1-2 napra a kollegájához, majd a faszi megigeri, hogy nem fogja bántani.. Mondjuk ez 2 napig, majd szétveri..
2017. júl. 30. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:
Elinteztem... Kollegam oda fogad magahoz,feljelentettem az egesz ejszakam a rendorsegen totottem szinte latleletre elkuldtek.. reggel meg harom emberrel elhoztam a maradek cuccomat ami ott volt
2017. júl. 30. 12:17
 26/29 anonim ***** válasza:
75%
Nagyon jó! NAGYON ERŐS VAGY!
2017. júl. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
67%

24-es vagyok


Ez az! Soha de soha ne menj vissza hozzá, akármit ígér. Már láttad, mire képes.

2017. júl. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
0%
#27, a #24 az én kommentem...
2017. júl. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Nagyon jól tetted. Igazán erős nő vagy!
2017. aug. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!