Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meddig várnál arra, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig várnál arra, hogy jobbra forduljanak a dolgok a kapcsolatodban?

Figyelt kérdés
3 éve élünk együtt a párommal. Én vagyok a nő. Egyszerűen semmire nem jutottunk sem anyagilag, sem érzelmileg. Ő a férfi, de nem mszekol, nem töri a fejét munkaleetőségeken, jogosítvány megszerzésén....semmi cél, csak hogy majd lesz ez is meg azis, de semmi. Érzelmileg se: magától nem mozdul ki, nem hív el sehova. Ha én hívom se jön, vagy csak évente 1X. Meddig várjak? Vagy én vagyok túl "szigorú"? Már én magam sem tudom. 30 éves és 10 órát dolgozik 2nap, utána 2 nap szabad.

2017. aug. 3. 22:31
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
43%

Ha én nem, akkor te, #8 pedig nem vagy tisztában a személyiségtípusokkal. A flegmatikus és a melankolikus introvertáltak.

Ez nem jelent mást, minthogy honnan szerzik az energiát.

Az introvertáltak szeretnek otthon lenni, akár egyedül (vagyis inkább magukkal), erős-igaz barátságokat kialakítani, stb... mert ebből szerzik az energiát. Nincsenek tiszta típusok. De mivel a kérdező barátját teljesen lemeríti a munka miatti kimozduláa, és 2nap feltöltődés szükséges neki, így elég valószínű, hogy szélsőségesen introvertált.

2017. aug. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Én addig várnék, amíg látom a páromon, hogy akar javítani a helyzeten.
2017. aug. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Hát ez már nem fog jobbra fordulni.

Én biztos nem élnék így.

2017. aug. 4. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Várj... elmenjen maszkolni azért hogy utána mondja hogy gyere el a moziba vagy étterembe?

Ezzel se lennétek sokkal előrébb...

2017. aug. 4. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Én már 8 éve és 9 hónapja várok. :/ :(

29/N.

2017. aug. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

#15 Mire?! Hogy be merd vallani magadnak, hogy tévedtél, és nincs remény a változásra? Végül is még lehet kb. 50 boldogtalan év előtted. Vagy válthatsz is, csak bátorság kérdése.


Ami téged illet, kérdező, én nem ragadnék le azzal, hogy vitatkozgatok a személyiségtípusok fogalmán, főleg úgy, hogy kevés infó van megadva a pontos meghatározáshoz, és nem is az a lényeg.

Az a megérzésem, hogy nincs köztetek megfelelő kommunikáció. Nem mondod el a szükségleteidet, nem kéred, nem hallgatod meg és ilyesmi. A követelőzés, a hiszti, az csak arra elég, hogy jobban bezárkózzon, és ne legyen változás. Gondolom, az alapvető szükségleted a boldogság, és szerintem ennek fontos tényezője a kölcsönös figyelem. Te megadod neki ezt a figyelmet? Ítélkezés nélkül? Bátorítod önkifejezésre, stb. vagy csak követelőzöl.

Esetleg párterápiára is érdemes lenne menni. Amúgy meg lehet, hogy depressziós, vagy egyéb önértékelési problémája van, vagy csak túl kényelmes.


Ha három év alatt nem változott semmi, és ugyanazt teszed, és ő is ugyanazt teszi, akkor mitől lenne változás majd 30 év múlva? Te sem leszel fiatalabb, és ő sem.

Nem várni kell: szeresd magad, és gondold át, hogy ő szeret-e téged, vagy sem. Jó-e neked ez, vagy sem. De legyél őszinte, és vállald a felelősséget!

2017. dec. 8. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Teljesen egyetértek 16-al, azt teszem hozzá, hogy ha mindent megbeszéltetek, hogy neked mire van szükséged, mit tudsz elfogadni, ő is úgy látja, hogy érdemes változtatnia, akkor szánj még fél évet erre a kapcsolatra, többet egy perccel sem. Nagyon nem vagytok egymáshoz illőek, és itt tökmindegy hogy ki hibás meg ki nem hibás meg milyen személyiségtípus.
2017. dec. 8. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!