Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Szakítsak vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Szakítsak vagy még menthető?

Figyelt kérdés

Sziasztok


Fél éve vagyunk együtt a barátnőmmel, és mindig sokat veszekedtünk, az elmúlt 1 hónapban már szinte egyáltalán nem, minden jónak tűnt tegnapig. Viszont megkérdeztem tőle hogy elmehetek-e inni haverokkal mondta hogy igen. Utána beközölte hogy ő elmegy inni a barátnőjével. Mondom jólvan, vigyázzon magára stb(nem örültem neki, de ha ő nem hisztizett miattam akkor énse). 20 perccel később írja hogy felment a legjobb fiú barátjához inni.. Bízok benne de aztán az ajtóban hallottam hogy ilyenek mondott neki hogy helyes, meg izmosodott-e, fogdosta a karját, becézgette azzal a névvel amivel engem szokott. Aztán láttam hogy olyan képeket csináltak hogy a srác félmeztelen ő meg felhúzta a rövidgatyáját annyira hogy az egész segge kintvan.. Mégis mit tegyek? Előtte 1x megcsalt már. Tiltsam el valahogy a sráctól hogy vagy ő vagy én vagy kuka az egész kapcsolat?


2017. aug. 4. 00:53
 1/7 A kérdező kommentje:
Velem normális mindig elmondja hogy szeret, odabújik, kedves velem stb. De ez kiborít hogy ezzel a gyerekkel tuti van valami, a képeken nagyon felhúztam magamat.
2017. aug. 4. 00:57
 2/7 anonim válasza:
55%
En biztos dobnam nem lennek a mindent elnezo luzere... Legjobb "baratja" mi? Kis digi-dugi no problem, haver ne csinald ezt magaddal.
2017. aug. 4. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyszer megcsalt nincs garancia ra hogy nem fogja megtenni megint. Ne kinozd magad nem eri meg, csak szenvedsz feleslegesen. Nagyon sok kapcsolatod lehet meg...
2017. aug. 4. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

"Előtte 1x megcsalt már."


sztem tök egyértelmű.

Kutyából nem lesz szalonna.

ez a tipikus ovis felfogás: Te elmész bulizni, akkor én is, nehogymár...tuti csajozol stb..na majd én is kerítek pasit minden ujjamra mást....gyerekes viselkedés.


VISZLÁT! És tuti nem állnék vele szóba. Még szexre sem!

2017. aug. 4. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szakíts
2017. aug. 4. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Bocs, durva leszek: a csajod egy buta kis ribizli, te meg elég h.ülye lehetsz, hogy az elsőnél nem röptetted meg...mielőbb dobd ki, mint a szemetet.
2017. aug. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én az első megcsalás után kidobtam volna.

Szerintem ez amit csinált mondjuk még nem megcsalás ,de közelít.

Valamint ez a részéről afféle revansnsk tűnik.

Amit nem értek hogy téged miért zavart amikor meg csak a barátnőjével ment el inni ,de a többit 100%-osan megértem.

Dobd ki. Nem érdemel meg téged.

2017. aug. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!