Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Arra értem haza, hogy a barátnőm eltűnt és a cuccai is. Hogy érjem el?

Figyelt kérdés

Tegnap nagyon nagy vitànk volt,nagyon kivolt borulva,bocsànatot nem kértem még..Arra jöttem haza,hogy az összes holmija és ő is eltűnt, kulcsot is itt hagyta.Levelet nem hagyott maga utàn,senki se làtta mikor elment itthonról elvileg. Telefonon nem érem el,ő vidéki, a szüleivel eddig is havi egyszer ha beszélt,hivtam a szüleit azt mondtàk még nem beszéltek telefonon ezért őket is meglepetésként érte ez.. Akiket a baràtainak hiv azok a munkatàrsai,amelyiket tudtam hivtam de ők is meglepődtek a dolgon mert annyit se tudtak,hogy összevesztünk

.. Sokszor mondta nekem vitàknàl,hogy egyszer arra fogok döbbeni egy nap,hogy ő màr nem itt..Azt se fogom tudni,hogy él e vagy hal e vagy hol hol van és miért,szó nélkül elfog tünni az életből és se én de màs se fog tudni róla,hogy mi van vele.

Aggódok mert annyira ismerem,hogy birka türelmű de ha egyszer elborul az agya és elhatàroz valamit megteszi amit igert...Bizonytalan vagyok és félek...Mit tegyek? Ahol szerintem jàrhatott ott màr voltam megnézni,hogy nincs e ott.De nem volt.


2017. aug. 5. 20:43
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
* nem lesz itt.
2017. aug. 5. 20:44
 2/12 A kérdező kommentje:
* eltunik az eletbol. Bocsanat a hibakert de nagyon ideges vagyok..Ha valami tortenik vele a rendorseg engem fog legeloszor meghurcolni
2017. aug. 5. 20:45
 3/12 A kérdező kommentje:
*eletembol
2017. aug. 5. 20:46
 4/12 anonim ***** válasza:
54%
Jól tönkretehetted szegényt,ha így kiakadt. Imádkozz,hogy előkerüljön.
2017. aug. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Szornyu erzes tudom, en egyszer fel ora erejeig nem tudtam, hol a parom, es majd beleorultema tehetetlensegbe /hajnalban arra ebredtem, hogy meg nincs az agyban es telegonon nem elerheto/. szerintem kerdezoskodj a szomszedoknal, nem lattak e elmenni, vagy hivd a rendorseget. Elvileg eltunt, senki nem tudja hol van, osszevesztetek, az is lehet, hogy kartakar tenni magaban.
2017. aug. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Rendorok azt mondtak ha 72 oran belul nem kerul elo akkor eltunt szemely akkor forduljak rendorseghez..akkor tudnak barmit ia kezdeni.. Szomszednal csak az egyik latta de az kora reggel mikor boltbol jott a baratnom elvileg vissza
2017. aug. 5. 20:56
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

"Ha valami tortenik vele a rendorseg engem fog legeloszor meghurcolni."


Mintha nem is az érdekelne, hogy mi van vele, nem esett-e baja, hanem hogy téged vesznek majd elő...

Pff.

2017. aug. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

"Arra értem haza, hogy a baràtnőm eltűnt és a cuccai is. Hogy érjem el?"


Te?

Te kérlek SEHOGY. Ne mazért hagyott ott, min eb a szaharát, mert azt szeretné, ha utánatelefonálgatnál, meg futkosnál.

Ő egy felnőtt ember és úgy döntött, hogy elege van belőled, meg az egész kapcsolatotokból. Innentől kezdve az ő élete csak rá tartozik, terád meg NEM.


Ja, és elMENT, nem pedig elTŰNT. Ha érted a különbséget...

2017. aug. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj,ha kárt akarna tenni magában,a cuccait nem vitte volna!
2017. aug. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%

"Sokszor mondta nekem vitàknàl,hogy egyszer arra fogok döbbeni egy nap,hogy ő màr nem itt"


azért mondta mert már volt egy biztos 3. akihez bármikor mehetett.

nálam ugyan ez volt, 1 hét után kiderült hogy egy másik srácnál van, akivel már mellettem is kavart.

annyit mondhatok hogy szard le, amelyik nő akár fél napra is eltűnik nyomtalanul arra nem érdemes időt pazarolni.

óvoda szint az ilyen viselkedés.

2017. aug. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!